Masterchef Milhan Ölüm Haberi Geldi! Somer Şef Hüngür Hüngür Ağladı!

Masterchef Milhan Ölüm Haberleri Geldi!

0

Masterchef Milhan Ölüm Haberi

Masterchef Milhan Ölüm Haberi ; TV8 ekranlarının sevilerek izlenen programı Masterchef’in ün kazanmış olan yarışmacılarından olan Milhan Erdem hakkında çıkan vefat haberleri doğru mu? Birkaç hafta önce canlı yayında ekranlara gelen Milhan Erdem hakkında çıkan vefat haberleri herkesi şaşkına çevirdi. Mehmet Şef ise İlhan Erdem hakkında milyonları ağlatan söylemde bulundu.

İlhan Erdem Yaşıyor Mu Yoksa Vefat Mı Etti?

Masterchef yarışmacılarından olan Milhan Erdem yarışmadan elendiğini duyduğunda gözyaşlarına hakim olamamıştı. Erdem yarışmadan birincilikle ayrılmak istiyordu fakat yarışmadan elendi. Ayrıca yarışmaya katılma amacının rahmetli annesi için olduğunu ve orada sonuna kadar savaştığını belirtti. Rahmetli annesinin gururlandırmaya devam ettiğini açıklarken yarışmadan ayrılmanın zor olduğunu, onun için çok erken bir ayrılık olduğunu duyurdu. Masterchef Milhan Ölüm Haberi

Bu süreçte duygusal anlar yaşanırken yaşamış olduklarını kelimelerle ifade edemediğini ilk yarışmaya katıldığını şeflerini çok sevdiğini açıkladı. Masterchef yarışmasından geçtiğimiz günlerde ekranlara gelen son bölümünde ise Milhan Erdem çiğ köfte yapmak için büyük bir savaş vermişti. Bu sürede yarışmacılardan Eren’in Mehmet Şef’e tam 3 yıl çiğköftecide çalıştığını açıklamasından sonra Mehmet Şef Eren’e “rahmetli Milhan da 3 yıldır çalışıyordu” diye yanıt verdi.

Masterchef Milhan Ölüm Haberleri

Masterchef Milhan Ölüm Haberi Milhan rahmetli kelimesi” açıklamasından sonra yarışmacının vefat ettiği düşüncesini ortaya çıkardı.  Peki, Milham yaşıyor mu? bunun üstüne sosyal medyada ve internet tarayıcıları üzerinden araştırma yapmaya başlayan Milhan severler; Milhan’ın yaşamış olduğunu gördüler. Onun için Milhan’ın hayranları derin bir üzüntü yaşadı. Ayrıca Masterchef izleyicileri gerçeği öğrenince çok sevindiler. Masterchef jüri üyelerinden olan Mehmet Şef Milhan’a rahmetli demesindeki amacı ise yarışmadan elenmiş olmasıydı. Ayrıca Milhan Masterchef yarışmasından elense de  yarışmacılarla bağını koparmadan ve görüşmeye devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku