Masterchef programına veda etti TV8 perde arkasını herkese yayınladı” jüri adam tutuyor yarışmaktan sıkıldım”

Masterchef programına veda etti TV8 perde arkasını herkese yayınladı" jüri adam tutuyor yarışmaktan sıkıldım"

0 1.886

Masterchef programına veda etti TV8 perde arkasını herkese yayınladı” jüri adam tutuyor
yarışmaktan sıkıldım”

Emir elidemir bir konuştu ortalık yıkıldı…

masterchef yarışmacılar arasında yer alan Emir Elidemir bomba gibi biri itiraf yaptı ve bu sözler Masterchef aynı zamana TV 8’i karıştıracak şekilde… 4. Sezonu ile izleyici ile buluşan ve yeni sezona hazırlanan Master şef’in gelecek olan bu bölümlerde jüri koltuğunda danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya oturuyor. TV8 ekranlarında seyirci karşısına gelen Masterchef bütün hızı ile yarışmayı sürdürürken Emir Elidemir tarafından söylenen iddialar bir anda her şeyin akışını değiştirdi.

Masterchef’ te geçtiğimiz sezon yarışan ve yarışmanın en önemli isimlerinden birisi olan Emir Elidemir’in şahsına ait hayatından Masterchef’in perde arkasına kız arkadaşı hakkında merak edilen her şeyi tek tek anlattı. Fakat Masterchef hakkında söylemiş olduğu bir ayrıntı sosyal medyayı yıktı geçti.

Acun Ilıcalı’yı ait olan TV8 ekranlarına gelen Masterchef yarışması 4 sezonu ile izleyiciyle buluşmaya sürdürürken geçtiğimiz sezon yarışmacıları arasında Emir Elidemir şöhretin tadını çıkarıyor. Bunlardan bir tanesi geçtiğimiz sezona damgasını vuran isimlerden biri olan Emir Elidemir. Bize kaldı isimli bir YouTube kanalına davet edilen Emir Elidemir Masterchef ile alakalı konuşmaları sosyal medyayı yıktı geçti. Ve emir Elidemir’in o konuşmaları…

“Gıda üzerine bir işletme açmayı şu an düşünmüyorum eğer açmayı düşünseydim fini dinning üzerine bir gıda işletmesi açmak isterdim. Fakat bu restoranı bundan 10 yıl sonra açmak istiyorum, yakın zamanda gıda işletmesi açarsam insanların damak lezzetlerini hitap eden bir mekan açarım. Bu yeri salgının yere düştükten sonra yani 1 yıl sonra açmayı hedefliyorum. ”

New york’tan Türkiye’ye döndükten sonra Masterchef’e katılma düşüncesi nereden çıktı?

” Masterchef programını katılmayı zaten düşünüyordum ama profesyonel yemeklerde çalıştığım için yarışma programlarına karşı biraz şüpheciydim. Salgın dönemini denk gelmesi yarışmaya girmem için beni yönlendirdi. Benim fikrimce yarışmaya hak eden insan kazandı eğer insanlar oylaması ile olsaydı bir ihtimal ben kazanabilirdim. Fakat orada bir hata yaptım ve oradan ayrıldım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.