Masterchef Somer Sivrioğlu Hastalığı İle Hayranlarını Üzdü ! Ünlü İsim Hastalığını Neden Saklıyor!

Masterchef Somer Sivrioğlu Hastalığı ile Hayranlarını Üzdü ! Ünlü İsim Hastalığını Neden Saklıyor!

0

Masterchef Somer Sivrioğlu Hastalığı İle Hayranlarını Üzdü ! Ünlü İsim Hastalığını Neden Saklıyor!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden olan Somer Sivrioğlu ile ilgili birçok konu merak edilmektedir. Özellikle Somer isminin anlamı. Somer Şef’in boyu kilosu en çok merak edilen konular arasındadır. Ayrıca Somer Şefin hiç kimsenin bilmediği o hastalığı ise çok merak ediliyor.

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye jüri üyelerinden olan ve birçok izleyici tarafından sevilerek takip edilen Somer Sivrioğlu’nun kilosu yemek yemesinden kaynaklı olup olmadığı merak edilirken. Somer Şefin mevcutta olan bir rahatsızlığı sebebiyle kilo aldığı da belirtilmektedir.

Peki ama Somer Şefin hastalığı nedir?

Somer şef 190 boylarında, 124 kiloya sahiptir. Ayrıca Somer Sivrioğlu 150 kilo iken 124 kiloya gelmiştir. Somer Sivrioğlu’nun mesleği sebebiyle değil de hormonal bir rahatsızlığı sebebiyle kilo aldığı belirtilirken tedavileri ve kızı sayesinde hızla kilo verdiği belirtiliyor.

Somer ne demektir?

Somer Türkçe kökenli bir kelime olup ismin anlamı ise doğru ve güçlü bir kişiyi ifade etmektedir.

Somer Şef kimdir?

1971’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunudur.Aynı zamanda yemek şefliği ve sunuculuk yapmaktadır. 2 adet çocuğu bulunmaktadır. Yüksek lisans yapmak için Avustralya’ya gitmiştir. Avustralya’da şeflik kariyerinin ilk adımlarını attıktan sonra restoranlarda yöneticilik yapıp Türk menüleri hazırlamıştır. Ayrıca Türk yemeklerini tanıdığı bir restoran kurmuştur.

Masterchef programının Avustralya’da misafir jüri üyesi olarak yer almıştır.
Ayrıca 2015 yılında Türk mutfağında bir macera adlı kitabı yayınlanmıştır. 2018 yılından beri TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasının jüri üyeliğini yapmaktadır.

İki çocuk babası olan Somer şef 2019 yılında eşinden ayrılmıştır. Ayrıca 2010 yılında İç batının en iyi Türk restoran ödülünü alırken, 2010 ve 2011 yıllarında mükemmellik ödülünü, 2012 yılında İç batının en iyi restoranı ödülünü, 2013 yılında yerel işletme ödülünü, 2018 yılında ise yılın şefi ödülünü almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku