Masterchef Son Bölümünde Korku Dolu Anlar Yaşandı !

Masterchef Son Bölümünde Korku Dolu Anlar Yaşandı !
0 30

Yarışma Sırasında Elini Kesen Talihsiz Yarışmacı Acı İçinde Kıvrandı

Masterchef son bölümünde endişe dolu anlar yaşandı. İkinci turda düzenlenen üçlü düellolarda, yarışmacılardan biri yarışmanın akışına kapılarak elini kesti. Heyecanın ve stresin yoğun yaşandığı üçlü düellolarda, yarışmacılar çok büyük heyecan yaşadılar.

Acele ile hareket eden ve şeflere en iyi tabağı sunmak için yemeğini özenle hazırlayan yarışmacı birden elini kesti. Mücadeleye tek eli ile devam eden yarışmacı, şeflerin dikkatini çekti ve Mehmet şef tarafından takdir edildi.

Masterchef
Masterchef

Elini Kesen Yarışmacı Acılar İçinde Bağırmasına Rağmen Yarışmayı Bırakmadı

Masterchef ikinci turunda düzenlenen üçlü düellolarda nefesler tutuldu. Yarışma sırasında yemeğini hazırlayan yarışmacı Bozbey, maydanoz doğrarken büyük talihsizlik yaşadı. Maydanoz doğrarken bir anda elini kesen yarışmacı acılar içinde kıvranmaya başladı. Jüri üyelerinden Somer şef hemen sağlık görevlisi talep ederek yarışmacıya destek oldu. Acı çekmesine rağmen yarışmacı Bozbey, yemeğine devam etmek istedi.

Masterchef
Masterchef

Tek Eli ile Yemeğini Hazırladı

Masterchef son bölümünde yürekler ağızlara geldi. Sağlık desteği alırken yemeğine devam edemeyeceğini öğrenen yarışmacı Bozbey resmen çılgına döndü. Bunun üzerine yemeğine devam etmek için ısrar eden yarışmacı ne yapacağını şaşırdı. Üçlü düellolarda yarışan yarışmacı Bozbey, eli kesilmesine rağmen ısrarla yarışmaya devam etti.

Zor anlar yalayan yarışmacı tek eli ile yemeğini hazırlamaya devam etti. Bu süre içerisinde yarışma zamanıda harcanan talihsiz yarışmacı ne olurla olsun şeflere yemeğini sundu.

Yarışma sırasında büyük şanssızlık yaşayan ve yemeğini hazırlamaya devam eden yarışmacı Mehmet şef tarafından takdir edildi. Mehmet şef durum karşısında düşüncelerini “ Bozbey, bu nasıl bir mücadele ruhu? Masterchef’in üçlü düellolarında görmediğimiz bir mücadele ruhu” şeklinde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.