Masterchef Tunahan Bir Bölümde Kazancı Dudak Uçuklattı!

Masterchef Tunahan bir bölümde kazancı!

0 145

Masterchef Tunahan bir bölümde kazancı! Tunahan her bir bölümde aldığı ücreti açıkladı. Masterchef yarışmasının sevilen  yarışmacılarından olan Tunahan Ak’ ın kazandığı para duyanları hayrete düşürdü. Geçtiğimiz  hafta yapılan yarışmada elenen Tunahan Akın yarışma için ne kadar para aldığı da ortaya çıktı.

Masterchef Tunahan Bir Bölümde Kazancı

Masterchef Tunahan bir bölümde kazancı

TV8 ekranlarında yoğun bir ilgi ile izlenen ve sevilen yarışma programı olan Masterchef Türkiye’de olaylar bitmek bilmiyor. Yarışma hem televizyon ekranlarında hem de sosyal medya ekranlarında oldukça konuşuluyor. Tunahan Ak’ın Geçtiğimiz günlerde elendiği bilinmektedir. Sevilen  genç yarışmacı, yarışmaya katılma kararı alması ile Masterchef’ in  sevilen, sempatik ve esprili yarışmacılarından oldu.

Tunahan Ak yarışmadan elenerek yarışmaya veda etti. Tunahan Ak’ın yarışmaya veda etmesi sevenlerini üzdü. Acun medyanın en çok izlenen programlarından birisi Masterchef diğeri de Survivor yarışmasıdır. Ayrıca bu yarışmacılar da yarışmacıların ne kadar para ödeniyor, geçtiğimiz haftalarda öğrenildi ve herkes şaşırdı. Masterchef Türkiye yarışmasında Tunahan Ak’ın kazandığı para açıklandı. Fiyatı duyan herkes hayrete düştü. Masterchef Tunahan bir bölümde kazancı!

Tunahan Ak şimdiye kadar ne kadar kazandı?

Tunahan’ın kazandığı miktar kesin ve net olmamakla birlikte Survivor yarışmasında olduğu gibi Masterchef yarışmacılar program başı para alıyor. Buna barınmanın da dahil olduğu bilinmektedir. Ayrıca yarışmacıların tüm ihtiyaçları da karşılanıyor.

Masterchef Tunahan bir bölümde kazancı ; Masterchef yarışmacıları bölüm başı 10 bin TL ile 30 bin TL arası para kazandığı biliniyor. Ayrıca Masterchef yarışmacılarının yarışmayı birincilikle tamamlaması durumunda ise milyoner olarak programdan ayrılıyorlar. Survivor yarışmasında ve Masterchef yarışmasında yarışmacılar tıpkı televizyon dizileri gibi bölüm başı ücret alıyorlar. Masterchef yarışmacılarından olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tunahan Ak geçtiğimiz hafta yarışmaya veda etti ama yarışmadan oldukça güzel rakamlar kazandığı da biliniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.