MasterChef Tunahan’ ın İfşası Akıllarda Soru İşareti Bıraktı

MasterChef yayınlandığı hemen her bölümüyle izleyicilerini bir farklılıkla karşı karşıya bırakıyor. Tunahan elendi.

0 425

MasterChef yayınlandığı hemen her bölümüyle izleyicilerini bir farklılıkla karşı karşıya bırakıyor. Bu haftaki eleme sonucunun sonrasında yeni gelişmeler ile yayınlanan yarışmalarda ortaya çıkan ifşalar ortalığı karıştırdı. MasterChef yarışmacısı yaptığı paylaşımlar ile haftanın eleme adaylarını ifşa etti. Yarışmanın sevilen isimlerinden Tunahan Ak sürpriz bir sonuç sonrasında yarışmaya veda etmişti. MasterChef 2021 yarışmasına veda etmesi ile Tunahan severleri gözyaşlarını tutamadı. Yaptığı paylaşımlar ile gündem olan yarışmacı Twitter üzerinden bir tweet paylaştı. Tabu oynadık olaysız dağıldık diyen yarışmacı Dilara, Hamza, Tunahan Mavi takım diğer Tahsin, Burcu ve Azize ise Koordinatör diye paylaştı. Program çekimleri bir hafta önceden geldiğini öne çıkaran detaylandırmada Tunahan yerine Safanur’ un geleceği ve elemenin bu şekilde yapılacağı söylentiler arasında.

Tunahan’ ın paylaşımı olay oldu

Yapılan paylaşım sonrasında sosyal medya kullanıcıları da dahil olmak üzere izleyici kitlesi de sorgulamaya başladı. İzleyicilerden gelen tepki sonucunda yorumlarda ne yazacaksan açık açık yaz, şifreli konuşmalarla insanların kafasını karıştırıyorsunuz ve benzeri içerikte yorumlar yapıldı.

Tunahan bu haftada potaya giren kişi oldu. Mustafa ve Ateş ile sona kalan yarışmacı sempatik tavırları ile izleyicilerden tam not alan biri idi. Tunahan’ a Acun Ilıcalı tarafından bir program için teklif yapıldığı da söylentiler arasında.

21 Eylül MasterChef akşamında neler yaşandı

İlk dokunulmazlık oyunu oynanan yarışma akşamında heyecan doruktaydı. Bu haftanın menüsü ise Osmanlı Saray Mutfağı menüsünden yemekler yapılması istendi. Menü üzerinden yapılan değerlendirmeler neticesinde kazanan takım kırmızı takım oldu. Şefin ikinci tabakta verdiği imzalı tabak da Analı Kızlı yemeğinden yana oldu. Burcu’ nun kazanmış olduğu oyun sonrası en heyecanlı anlar eleme oylamasında idi.

Tunahan
Tunahan

Eleme oylaması sonucunda potaya giden isimler Sergen ve Mustafa oldu. Yarışmayı kazanan Burcu eleme aşamasında Mustafa’ nın ismini verdi. İkinci eleme adımında da Mavi takım tarafından verilen isim 7 kez Eren ve Sergen oldu. Her iki yarışmacının adının 7 kez yazılması sonucunda eşitlik sağlandığı için elemeye gidecek olanı seçmesi için Azize belirlendi. Azize ise tercihini Sergen’ den yana yaptı.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Kurtlar Vadisi Küçük Pusat’ ın Son Hali Görenleri Şoke Etti adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.