Masterchef Yarışmacılarının Günlük Kazancı Duyanları Şoka Uğrattı!

Masterchef Yarışmacılarının Günlük Kazancı

0

 

Masterchef yarışmacılarının günlük kazancı Masterchef yarışmacılarının günlük kazancı ; TV8 ekranlarının sevilerek izlenen Masterchef Türkiye yarışmasında finale sayılı günler kaldı. Bu süreçte Masterchef yarışmacılarının ne kadar kazandığı ise merak ediliyor. Master Şef yarışmacıları program başı ücret alıyorlar mı?

İşte Masterchef Yarışmacılarının Bölüm Başı Kazandığı Ücretler

Masterchef yarışması son dönemde ülkemizde en çok izlenen yarışma programları arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarına katılım ücret ödediği gibi Masterchef yarışmacıları içinde bölüm başı ücret ödemeye başladı. Masterchef yarışmacıları için ücret ödendiğini duyan izleyiciler bölüm başı ne kadar ödediğini,  kimlerin ne kadar ücret aldığını merak ediyorlar. Ayrıca Survivor yarışmasında verilen 25.000 liralık ödülün yarışmacılar tarafından önemsenmemesi sonrasında bölüm başı ne kadar ücret aldıkları da kafalarda soru işareti oluşturdu.

Masterchef Yarışmacılarının Günlük Kazancı

Survivor yarışmasında, Masterchef yarışmasından daha yüksek ücret aldıkları da bilinmektedir. Masterchef Türkiye yarışmasında zaman zaman ücretli yarışlarda bulunmaktadır. Bu yarışmalarda, yarışmacılara genellikle 25 bin lira ödül verilmektedir. Ayrıca yarışmada bölüm başı ücretlerin her yarışmacı için farklı olduğu da bilinmektedir. Bazı yarışmacılar 30 bin liraya kadar ücret ödeniyor. Ödenen ücretlerde sadece yarışmacıların değil jürilerinde ne kadar maaş aldığı akıllarda soru işareti. Masterchef yarışmacılarının günlük kazancı ne kadar?

Mehmet Yalçınkaya, Soner Sivrioğlu, Danilo Zanna bölüm başı ne kadar ücret alıyorlar?

Masterchef yarışmacılarının günlük kazancı

Masterchef yarışmacılarının günlük kazancı ; Bu soru çok kez gündeme gelse de net bir cevap henüz verilemedi. İşte Masterchef jüri üyelerinin almış olduğu ücretler…

 

Yarışmacıların program başı 10 bin lira ile 30 bin lira arasında ücret kazandığı bilinirken jürilerin 50 bin liranın üzerinde kazandığı belirtilmektedir. Ancak Masterchef yarışmasında köstek olarak bilinen ve elenecek yarışmacıları çok önceden açıklayan kişi jüri üyelerinin bölüm başı en az 60 bin lira kazandığını duyurdu.

Danilo Zanna Ne Kadar Kazanıyor

Danilo Zanna için 50 bin lira kazandığı yapılan açıklamalar ile anlaşıldı.Şefler arasında en az parayı Danilo şef kazanıyor.

Mehmet Yalçınkaya ne Kadar Kazanıyor

Mehmet Yalçınkaya için 60 bin lira ile haftalık kazancı ikinci sırada olan kişi olarak tanımlandı. Şef en yüksek kazancı elde eden kişi değil.

Soner Sivrioğlu Ne Kadar Kazanıyor

Soner Sivrioğlu için ise 65 bin lira kazandığı belirtiliyor. Jüri üyeleri arasında en fazla kazanç elde eden kişi Somer şef.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku