Masumiyet Dizisi ile Başlayan Aşk Kısa Sürdü! Kimse Böyle Beklemiyordu! Hani Uzun Sürecekti

0 17

FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisi ekrana tutunamayarak 13. Bölümde final yaptı. Dizinin kadrosunda Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkan Tütüncü ve İlayda Alişan yer alıyordu.

Serkay Tütüncü İlker ve İlayda Alişan Ela karakterine hayat veriyordu. Dizi de İlayda ve İlker birbirlerine aşık bir çiftti. Gerçek hayatta bu gerçek olarak Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan el ele verdikleri pozlar ile aşklarını ilan ettiler. Fakat dizi gibi aşkları da kısa sürdü.

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü Neden Ayrıldı Mı?

Dizi bittikten sonra birlikte tatillere giden aşıklar sosyal medya hesaplarından aşklarını paylaşmaya devam ediyorlardı. Fakat yakın zamanda sosyal medya hesaplarından fotoğrafların kaldırılması ile ayrıldılar mı sorusunu akıllara getirmeye başladı.

İlayda ve Serkay Tütüncü bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Fotoğrafların ardından birbirlerini takipten çıkan çift hakkında söylentiler büyüdü. Uzun bir süre birlikte görüntülemeyen çiftin ayrıldığı dedikoduları çoğalmaya başladı.

Öğrenilen bilgilere göre ikili ilişkilerini bitirme kararı aldı. Fakat bunun sebebinin ne olduğu bilinmiyor. Ayrılık kararından sonra ise birbirlerini her yerden sildiler.

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün Oynadığı Dizi Neden Bitti?

İkilinin oynadığı Masumiyet dizisi reyting kurbanı olarak ekran hayatına veda etti. Güçlü rakipleri karşısında daha fazla dayanamayan Masumiyet dizisi 13. Bölümü ile yayın hayatına son verdi.

Kuruluş Osman, Sadakatsiz gibi diziler ile karşılaşan dizi, son bölümleri ile Total 10 listesi içinde yer almamaya başlamıştı. Bunun üzerine final öne çekildi ve dizi bitirildi.

Dizi bitse de Ela ve İlker’in aşkı gerçek olmuştu. İlayda ve Serkay gerçek hayatta aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini sosyal medya da paylaşan ikili yakın zamanda ilişkiyi noktalandırdı. Barışıp barışmayacakları ise merak konusu olarak kaldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.