Masumiyet Dizisi Yakında Ekranlarda Olacak

0

Uzun süredir bahsedilen ama hem ismi hem de kadrosu ara sıra değiştirilen Fox’un Masumiyet dizisi kadro çalışmaları bitirdi. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın rol alacağı dizinin yönetmenliğini Ömür Atay yapacak.

Senarist koltuğunda ise Sırma Yanık oturuyor. Dizideki usta oyunculara eşlik edecek genç isimler arasında Serkay Tütüncü ve Çukur’daki oyunculuğu ile çok beğenilen İlayda Alişan da var. Sefirin Kızı’ndan yeni ayrılmış olan Deniz Işın da bir diğer Masumiyet oyuncusu olarak karşımızda olacak.

Masumiyet Dizisi Usta Oyuncuları

Masumiyet dizisi usta oyuncuları sadece Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz çakır’la sınırlı değil. Kadroya dâhil olan oyunculardan birisi de Selen Uçer. Genç ama deneyimli iki oyuncu olan Neslihan Arslan ve Tolga Güleç de dizinin kadrosunda bulunuyor. Bir diğer genç ve deneyimli oyuncu ise Alayça Öztürk Gidişoğlu’dur.

Seyirciler kendisini en son Aşk ve Mavi’den hatırlayacaktır. Yine en son Afili Aşk’da gördüğümüz Asena Tuğal da dizideki bir diğer isimdir. Paramparça ve Elimi Bırakma dizilerinde dikkat çeken Ertuğrul Postoğlu da dizide yer alacak. Dizideki en deneyimli ve başarılı oyunculardan birisi ise Rüçhan Çalışkur. Kendisini en son Sen Anlat Karadeniz’de izlemiştik.

Masumiyet Dizisi Genç Kadro

Masumiyet dizisi genç oyuncuları da İlayda Alişan ve Serkan Tütüncü ile sınırlı değildir. En son Bay Yanlış ve Diriliş Ertuğrul’da oynayan Kimya Gökçe Aytaç oyuncu kadrosunda bulunuyor. Çukur’da dikkat çeken tiyatro mezunu genç oyuncu Gizem Ergün, daha çok küçük yaşta Bez Bebek’te Yağmur karakteriyle oyunculuk yapan Asena Keskinci de Masumiyet dizisinin oyuncuları arasında. Payitaht Abdülhamit’ten yeni ayrılan genç oyuncu Ozan Kaya Oktu da Masumiyet’te yer alacak.

Masumiyet Konusu

masumiyet dizisi

Daha önce ismi Yaş 19 olarak belirlenen ama daha sonra Masumiyet olması kararlaştırılan dizinin konusu Deniz Çakır’ın kızı rolünde oynayacak olan İlayda Alişan’ın 19 yaşına gelmesiyle birlikte yaşadığı değişim.

19 yaşında babasının patronu ile aşk yaşamaya başlayan genç kız ailesi ne yaparsa yapsın bu adamdan kopmaz. Üstelik adam başka biriyle evlenecektir. Ailesinin itirazlarına rağmen devam eden bu ilişki ve 19 yaşındaki genç karakterin başından geçenler Masumiyet’te anlatılacak olan konulardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku