Masumlar Apartmanı Ceylan Karakteri Gerçekte Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

Masumlar Apartmanı Ceylan

0

Masumlar Apartmanı Ceylan ; Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizilerindendir. İlk bölümden beri dizide adı geçen fakat karakteri görmek bir türlü nasip olmayan Ceylan karakteri diziye dahil oluyor…

Masumlar Apartmanında merakla beklenen Ceylan karakteri genç oyuncu Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı geçtiğimiz günlerde belli oldu. Merve Dizdar yapmış olduğu bir paylaşımla Aslıhan Gürbüz’ün sahnelerinin çekildiği müjdesini verdi. Masumlar Apartmanı Ceylan karakterinin diziye dahil olduğu sürprizi verildi. Dizide Ceylan karakterini Aslıhan Gürbüz canlandırıyor. Aslıhan Gürbüz’ün yani Ceylan karakterinin yer aldığı sahneler geçtiğimiz sezon Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılması ile birlikte Rüya karakteri ile Melisa Şenolsun diziye katıldı.

Dizideki yeni isim ilk bölümden beri adını duyduğumuz fakat karakteri görmediğimiz Ceylan karakteri de artık diziye dahil oldu.

Masumlar Apartmanı Ceylan

Masumlar Apartmanındaki Ceylan karakteri artık dizide İnci ve Han’ in  ilk başladığı günden beri Safiye’ nin aralarını bozması ile birlikte sürekli Ceylan’ın gündeme gelmesi ile dizide Ceylan karakterini sıkı takipçiler biliyordu. Ceylan’la ilgili dizideki bulgular devam ederken sonunda Ceylan Ongun ismi ile karakterin diziye geldiği öğrenildi. Bu isim ise Aslıhan Gürbüz olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle izleyicinin merakla beklediği Ceylan karakteri bu hafta ekranlarda görülmesi beklendi. Ancak bu durum birazcık daha uzatıldı. Masumlar Apartmanı Ceylan ile ilgili birçok paylaşım var.

İzleyicilerin eleştirisinin de adak konusu oldu. Geçen hafta yayınlanan bölümünde Aslıhan Gürbüz’ün sadece kısa bir süre sesi duyuldu. Kendisi yoktu Aslıhan Gürbüz’ün nihayet dizi setinde yer aldı ve çekimlere başladı ise dizide yer alan Gülben karakteri yani Merve Dizdar’ın sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımları ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı Ceylan ; Aslıhan Gürbüz’ e makyaj yapılırken video çekerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Aslıhan Gürbüz’ün yeni bölümde karşınıza gelip gelmeyeceği ise henüz olarak bilinmemektedir. Salı akşamı TRT 1 ekranlarında oynayacak olan Masumlar Apartmanı dizisinde hep birlikte göreceğiz ancak dizi izleyicilerinin Aslıhan Gürbüz’ ü görmesiyle birlikte heyecanı da arttı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku