Masumlar Apartmanı Kavgası Farah Zeynep Abdullah ve Birsen Altuntaş Fena Atıştı!

Bu kavga, Farah Zeynep Abdullah’ında araya girmesi ile iyice büyüdü.

0

Farah Zeynep Abdullah ve Birsen Altuntaş Masumlar Apartmanı Kavgası Giderek büyüyor! Farah Zeynep Abdullah ile Birsen Altuntaş kötü Atıştı! Gazeteci Birsen Altuntaş ile Farah Zeynep Abdullah’ın diziyi bırakacağı günler öncesinden söylemiş ve bu durum Altuntaş ile dizinin senaristi arasında büyük bir kavgaya yol açmıştı. Bu kavga, Farah Zeynep Abdullah’ında araya girmesi ile iyice büyüdü.

Masumlar Apartmanı Kavgası

Masumlar Apartmanı Kavgası Giderek büyüyor! Farah Zeynep Abdullah ve Birsen Altuntaş Fena Atıştı!

Masumlar Apartmanı Kavgası Giderek büyüyor! Farah Zeynep Abdullah ile Birsen Altuntaş kötü Atıştı! Gazeteci Birsen Altuntaş ile Farah Zeynep Abdullah’ın diziyi bırakacağı günler öncesinden söylemiş ve bu durum Altuntaş ile dizinin senaristi arasında büyük bir tartışmaya sebep oldu. Bu kavga, Farah Zeynep Abdullah’ında araya girmesi ile iyice büyüdü.

Masumlar Apartmanı Kavgası

Farah Zeynep Abdullah ve Birsen Altuntaş Masumlar Apartmanı Kavgası Giderek büyüyor! Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan gazeteci Birsen Altuntaş, yine yüksek ses getirecek bir habere imza atmış ve İnci karakterinin Masumlar Apartmanı’nı bırakacağı günler öncesinden söylemişti Bu durum dizinin senaristini oldukça sinirlendirmiş ve yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. İkili arasında sosyal medyada başlayan kavga gündemde ilk sıralara yerleşmişti. Geçtiğimiz hafta bu konuya çok fazla müdahil olmayan Farah Zeynep Abdullah, sonrasında ise kendini tartışmanın konusunda buluverdi.

Gazeteci Birsen Altuntaş ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ‘’#MasumlarApartmanı dizisinin kadrosunu bırakan #FarahZeynepAbdullah gelen iş tekliflerini değerlendirmeye koyuldu. Bakalım yeni adresi neresi olacak?’’ ifadelerini kullanış ve dikkatleri üzerine aldı. Farah Zeynep Abdullah ise bu tweete kendi tarzıyla cevap verdi ve sadece ‘’Yoo’’ yazmakla kaldı. Bu zamana kadar verdiği bütün bilgiler doğru çıkan gazeteci Birsen Altuntaş ise doğruluğundan emin olduğu haberle alakalı iddialarına devam etti

Farah Zeynep Abdullah ve Birsen Altuntaş ; Birsen Altuntaş, sadece ‘’yoo’’ yazmakla kalan Farah Zeynep Abdullah’a ‘’Yoo mu? İş görüşmesi yapan dublörün o zaman.’’ Cevabını verdi. Farah Zeynep Abdullah ise gülücük emojileri koyarak ‘’Süper şaka’’ yazdı. Birsen Altuntaş gelen bu cevaba ‘’Her şakanın altında bir gerçek vardır atasözümüz de mevcut Farahçığım.’’ Şeklinde cevap verdi. Fakat bu yanıtın ardından ortam biraz daha gerilmeye başladı. Aslında duruma fazlası ile sinirlenen fakat sakin kalmış imajı vermeye çalışan Farah Zeynep Abdullah daha fazla kaldıramadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku