Masumlar Apartmanı’ na Veda Ediyor

Yepyeni sezonu ile karşımıza çıkan Masumlar Apartmanı 7 Eylül’ de seyircisi ile buluşmuştu

0 46

Yepyeni sezonu ile karşımıza çıkan Masumlar Apartmanı 7 Eylül’ de seyircisi ile buluşmuştu. Son bölümünde İnci’ nin trafik kazasında hayatını kaybetmesi ile diziden ayrılan ilk isim Farah Zeynep olmuştu.

Masumlar Apartmanı
Masumlar Apartmanı

Başrol oyuncusu olarak dizide yer alan Farah Zeynep’ in diziden ayrılması ile izleyiciler şok yaşadı. Beklenmedik bir veda değildi tabiî ki öncesinde söylentiler yayılmıştı. Lakin dizinin toparlanma evresinde olması izleyiciye şok yaşattı. Şimdilerde bir diğer söylenti de dizide ön planda olan ikinci ana karakterden geldi. Bir Masumlar Apartmanı başrol oyuncusu daha diziden ayrılıyor. Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar’ ın da diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Ablası kadar olmasa bile bir tür temizlik takıntısı bulunan Gülben’ in dizide Safiye’ nin baskıları ile karşı karşıya kaldığını biliyoruz.

Masumlar Apartmanı’ na veda mı ediyor

Dizideki performansı ile tam not alan Dizdar ana karakterler arasında en çok konuşulan isimlerden bir tanesi. Kırmızı Oda’ da da rol alan Merve Dizdar’ ın oradaki rolünün geçici olup olmadığı ile ilgili henüz herhangi bir açıklama bulunmamakta. Masumlar Apartmanı’ nda yaşanacak ayrılma iddiaları akıllarda Kırmızı Oda’ da da rol alıp almayacağı kafaları karıştırdı. Yeni sezonu başlayan Kırmızı Oda’da herhangi bir açıklama olmasa da yayınlanan fragman ile Merve Dizdar’ ın bir süre daha dizide yer alacağı görülüyor. Bir diğer söylentiye göre ünlü oyuncunun Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılsa bile Kırmızı Oda dizisinde bir süre daha rol alacağı söylenmekte. Her ne kadar bu söylentiler kafaları karıştırsa da dizinin senaristi ve Merve Dizdar’ dan bu yönde herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dizinin konusu bir yaşam hikayesine dayanıyor

Bildiğimiz üzere Madalyonun İçi isimli Gülseren Budayıcıoğlu’ nun kaleminden uyarlanan dizi gerçek bir yaşam öyküsünü anlatmakta. Dizinin her bölümünde farklı anlara şahitlik ettiğimiz dizi her bölümü ile izleyiciler üzerinde farklı bir etki yaratmakta. Başrollerinde Han karakteri ile Birkan Sokullu, Safiye karakterinde Ezgi Mola, Gülben karakterinde Merve Dizdar, İnci karakterinde Farah Zeynep son eklenen oyuncusu Melisa Şenolsun Rüya karakterini canlandırmakta.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Son Yaz” Dizisinde Yeni Sezon Sürprizleri adlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.