Masumlar Apartmanı Oyuncuları Maaşları 2021! Ücretler Dudakları Uçuklattı

Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları 2021!

0

Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları diğer popüler dizilerde olduğu gibi yoğun bir şekilde merak ediliyor.  Dizinin son derece beğenilmesinin arkasından başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncuların ne kadar kazandıkları da merak konusu oldu. Gerçek bir hayat hikayesi olması sebebiyle ilginç konusu oldukça büyük ilgi gören dizi yeni ve eski birçok oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Tanınan isimlerin yanı sıra ilk defa gördüğümüz oyuncuların başarılı performansıyla ve ilgin konusuyla dizi her geçen gün daha büyük bir ilgi görüyor.

Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları

Dizi oyuncuları oynadıkları bölümlere göre kazanç sağlıyorlar. Bu sebeple de oyuncular arasında başrol olarak bilinen oyuncular daha yüksek bir gelir elde ediyorlar. Oyuncuların kazandıkları ücretler duyanların hayret etmesine sebep oldu. Son derece yüksek kazançları bulunan oyuncular dudak uçuklatan bölüm başı ücretleriyle gündem oldular.

 

Bölüm başına Masumlar Apartmanı oyuncuları kazançları

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınmış olan ‘Madalyonun içi’ romanı içerisinde bulunmakta olan ‘Çöp Apartman’ kısmından ekranlara yansıyan Masumlar Apartmanı, her salı TRT 1 isimli kanal da reyting mücadelesinden lider bir şekilde galip çıkmayı başarıyor. Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları oldukça yoğun bir şekilde merak ediliyor.

Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları; Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu gibi tanınmış oyuncuları içerisinde bulunduran dizi ünlü ve başarılı isimlerin ne kadar ücret aldığı seyirci tarafından merak ediliyor.

İşte Masumlar Apartmanı Oyuncu Ücretleri

Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları; Dizi içerisinde birçok tanınan daha önceki projelerden bilinen isim bulunuyor. Bunlarla birlikte dizi ile birlikte tanıdığımız isimler de böylece ünlü olmuş oldular. Daha sonradan ünlü olan isimler de dizinin ilerlemesiyle birlikte daha yüksek bir ücret almaya başladılar. Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları ne kadar? Hangi oyuncu ne kadar kazanıyor?

Ezgi Mola Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 90 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla kazanç sağlayan oyuncu konumunda.

Merve Dizdar Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 88 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla 2.kazanç sağlayan oyuncu konumunda.

Farah Zeynep Abdullah Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 85 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla 3.kazanç sağlayan oyuncu konumunda.

Birkan Sokullu Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 85 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla 3.kazanç sağlayan oyuncu konumunda.

Gizem Katmer Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Gizem Katmer Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 30 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla 4.kazanç sağlayan oyuncu konumunda.

Emir Özden Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Emir Özden Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 25 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla 5.kazanç sağlayan oyuncu konumunda.

Uğur Uzunel Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 25 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla kazanç sağlayan oyuncular arasında bulunuyor.

Tansel Öngel Bölüm Başı Ne Kazanıyor?

Masumlar Apartmanı oyuncuları maaşları

Tansel Öngel Masumlar Apartmanı dizisinden bölüm başı 40 Bin TL kazandığı açıklandı. Oyuncu dizi içerisinde en fazla kazanç sağlayan oyuncular içerisinde bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku