Masumlar Apartmanına Serenay Sarıkaya Geldi! İnci’nin Yerine Müthiş Transfer!

TRT 1’in Sevilen Dizisi Masumlar Apartmanına Şok Transfer!

0 148

Masumlar Apartmanına Serenay Sarıkaya; Yönetmen koltuğunu Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali’nin paylaştığı, ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’na yeni bir transfer var. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide sezon finalinde üzen ayrılıklar olmuştu.

Masumlar Apartmanına Serenay Sarıkaya

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın paylaştığı dizi, bu üç kardeşin dram ve heyecan dolu hayatlarını ele alır.

Sezon Finalinde Neler Yaşanmıştı?

Birkan Sokullu, küçükken annesinin ona yaptığı ruhsal ve fiziksel şiddet sonucu ruhsal sorunlar yaşayan bir yetişkin haline gelir. Bu durumu eşi İnci’den saklamaktadır. İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah dizinin sezon finalinde eşinin ruhsal sıkıntılarıyla karşı karşıya kalır ve Handan ayrılmak ister. Ancak hamile olduğunu öğrenir ve Han’a tekrar dönmek için yola çıkınca trafik kazası geçirir ve hayatını kaybeder. Sezon finalinde  Farah Zeynep Abdullah’ın dizi kadrosundan ayrılışı sevenleri çok üzdü. Masumlar Apartmanına Serenay Sarıkaya

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Masumlar Apartmanı kadrosuna dahil oldu. Merve Dizdar ve Ezgi Mola’yla yakın arkadaş olan Serenay Sarıkaya arkadaşlarını kıramadı ve yeni sezonda hep birlikte olacaklarını duyurdu. Serenay Sarıkaya hayranları bu habere oldukça sevindi.

Masumlar Apartmanı’nın Konusu

Çok sevdiği eşi ve oğlunu bir trafik kazasında kaybeden Hikmet bey, babasının ısrarıyla tekrar evlenir. Hiçbir zaman eski eşi ve oğlunu unutamayan Hikmet bey, yeni eşi Hafize’ye ne ilgi ne sevgi gösteremez.

Masumlar Apartmanına Serenay Sarıkaya

Bu duruma çok üzülen Hafize psikolojik sorunlar yaşamaya ve bunları çocuklarına da yansıtmaya başlar. Çocuklarını hep aşağılar, şiddet gösterir ve karanlık odaya kapatarak korkunç cezalar verir. Böyle bir anneyle büyüyen çocuklar, büyünce ciddi psikolojik sorunlar yaşamaya başlarlar. Tüm bu olayları etkileyici bir dille kaleme alan dizinin yeni sezonu ise tamamen merak konusudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.