Meghan Markle ve Prens HarryTepkiler Karşısında Şok Oldu

Dünyanın gündeminde olay olan Prens Harry ve Meghan Markle’ nin röportajı.

0 35

Dünyanın gündeminde olay olan Prens Harry ve Meghan Markle’ nin röportajı. Çift katılım sağladığı ödül gecesinde tepkileri üzerine çekti.  National Television Awards ( Ulusal Televizyon Ödülleri) İngiltere’ nin başkenti Londra’ da gerçekleştirildi. Televizyon Ödülleri programında Oprah Winfrey’ in dünya üzerinde gündem yaratan Prens Harry ve Meghan Markle röportajı yayınlandı.

Konuklar tarafından tepkilere sebep olan röportaj sonrası ıslık ve yuhlanmalara sebep oldu. Beklenmedik bir durumla karşılaşan çift şaşkınlığa uğradı. Ödül töreninde yaşanan bu anları ITV kanalı da yayınlamadı.

Meghan Markle
Meghan Markle

Meghan Markle neye uğradığını şaşırdı

Sir Trevor McDonald edinilen bilgilere göre ikonik TV anlarını içermekte olan bir klip tanıtımı yayınladı. Salonda bulunan dev ekranda izlenmeye başladı. Klipte her şey Meghan ve Harry’ nin röportaj verdiği kısma gelene kadar normaldi. Winfrey’ e çiftin röportaj verdiği anlar gelince insanlar tepkilerini belli edebilmek için çifti yuhluyor. Yaklaşık olarak 2 saate yakın sürer röportajda İngiliz Kraliyet ailesinden ayrılan çift yaşantısı ile ilgili bir çok detayı açıkladı. Ayrıca ikinci bebeklerinin cinsiyeti hakkında da açıklamada bulunuyorlar.

Kate’ yi ağlatmadım medyada yanlış anlatılıyor

Videoda açıklamada yer alan her bir ayrıntı ses getirdi. Meghan Markle hakkında çıkan Kate’ ye kötü davrandığı ve onu ağlattığına dair gelen iddialara yanıt verdi. Basının gündeminde yer alan ağlama olayı dolayısı ile ilgili iddialara yanıt veren Megan Kate’ nin nedime kıyafetlerini beğenmediği ve sorun çıkarttığından dolayı ağladığını dile getirdi.

Düğün   öncesi gergin bir hafta geçirdiğini söyleyen Megan aslında kendinin haksızlığa uğratıldığını ve ağlatıldığını söyledi. Kate’ i affettiğini de ekledi. Kate’ nin kendisine üzerinde özür notu olan bir çiçek gönderdiğini söyleyen Markle dünya basınında yer alan tüm haberlerin asılsız olduğu ve ayrıca Kate’ yi kendisinin ağlattığına dair yaptıkları açıklamayı da doğru bulmadığını ekledi.

Meghan ve Prens Harry’ nin ikinci bebeklerinin kız olacağı açıklandı. Röportaj esnasında göz yaşlarına hakim olamayan Markle o dönemin hayatının en zor dönemlerinden biri olduğunu ve bu duruma katlanamayıp intihar bile etmeyi düşündüğünü açıkladı.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Sahte Diploma Davasından Beraat Etti adlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.