Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil Baba Sözü Dinlemiyor

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil Baba Sözü Dinlemiyor

0 86

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil Baba Sözü Dinlemiyor

Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil’in kızları olan Yasmin Erbil’in şöhreti artık anne ve babasına da açmış durumda. Yasmin Erbil şu sıralar sosyal medya paylaşımları ile beraber gündeme bomba gibi düşüyor. 25 yaşındaki Yasmin Erbil sunuculuk deneyiminden sonraki süreçte ekranlarda pek fazla görünmedi fakat sosyal medya paylaşımları ile beraber magazin gündeminin en tepesinde yerini alıyor. Magazin gündemini aynı zamanda aşk hayatıyla da meşgul eden Erbil, yapmış olduğu paylaşımları ile bütün takipçilerine şaşkına çevirmeyi başarıyor.


Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil artık ne sansür dinliyor ne de baba sözü. Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil’in kızları olan 25 yaşındaki Yasmin Erbil sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımları ile beraber magazin gündeminde ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan ünlü isimler içerisinde de yerine almakta. Bikiniyle paylaşımları ile beraber tüm dikkatleri üzerine çeken Erbil, yine takipçilerinin ilgi odağı haline geldi.

25 yaşındaki Yasmin Erbil gündemden düşmeden bir gün geçirmiyor. Kısa bir süre önce ise babası Mehmet Ali Erbil sağlık sorunları nedeniyle hastanede yatarken bikinili fotoğrafları ile beraber sosyal medya hesabından kendisini paylaşan Yasmin Erbil yine gündemde ilk sıralara yerleşmeyi başarmıştı. Sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımlar ise yok artık dedirtti.

Magazin gündemine çekmiş olduğu iddialı fotoğraflarıyla sık sık gelen Yasmin Erbil, babasının onaylamadığı pozlar ile beraber de kamera karşısına geçti iddialı pozları ile binlerce beğeni ve yorum toplayan Erbil bir yandan da eleştiri yağmuruna tutuldu. Bununla beraber geçtiğimiz süreç içerisinde yeni yaşına giren ve doğum gününü kutlanan Yasmin Erbil’in babası Mehmet Ali Erbil ise kızının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış fakat dekolteli kısmını ise ise sansürlemişti.

O fotoğraflarla sosyal medyada çok fazla gündem haline gelirken bir yandan Yasmin Erbil ise sansürsüz bikini fotoğrafları da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Babasının sansürlediği fotoğraflardan sonra kendi fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Yasmin Erbil’in kusursuz fiziğiyle takipçileri tarafından gözden kaçmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.