Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi Erbil aynı babasına benziyor…

Mehmet Ali Erbil'in oğlu Ali Sadi Erbil aynı babasına benziyor...

0

Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi Erbil aynı babasına benziyor…

Baba oğulun benzerliği gündeme bomba gibi otururken Mehmet Ali Erbil 3 Temmuz günü sosyal medya hesabından oğlunun 15. yaş gününü kutladı.

Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi Erbil 15 yaşında ve görenleri şaşırtıyor. Ali Sadi Erbil sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Ali Sadi Erbil’in, Mehmet Ali Erbil’ e olan benzerliği konuşuluyor. Mehmet Ali Erbil Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile iki kez evlendi. Sonrasında Nergis Kumsal, Tuğba Coşkun, Sedef Altuntaş ile evlendi ve şuan 64 yaşında. Çocukları ise Sezin Erbil, Yasmin Erbil ve Ali Sadi Erbil’ dir. 3 tane çocuğa sahiptir. Ayrıca büyük olan kızı şuan evlidir ve Elisa isminde bir torunu bulunmaktadır.

Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi Erbil tıpkı babası…

Mehmet Ali Erbil 3 Temmuz tarihinde oğlu Ali Sait Erbil’in doğum günü sosyal medya hesabından kutladı. Mehmet Ali Erbil’in oğlunun Mehmet Ali Erbil’e benzemesi ile gündeme bomba gibi düştüler. 15 yaşında olan Ali Sait Erbil aynı babasına benzemektedir. Mehmet Ali Erbil ilk eşi ile iki kere nikah masasına oturmuştur ve toplamda da 5 kez evlenmiştir. Mehmet Ali Erbil’in çocukları sosyal medya hesabına bomba gibi düştüler.

Mehmet Ali Erbil 3 Temmuz tarihinde oğlu Ali Sait Erbil’in doğum gününü kutladı. Mehmet Ali Erbil Tuğba Coşkun ile evliliğinden dünyaya Ali Sait Erbil’in babasına benzerliği adeta insanları şaşırtıyor. Mehmet Ali Erbil’in hastalanması ve o zor günleri yeni yeni atlatmaya başlaması karşısında bulunduğu yorum ise Allah bana tekrar bir şans verdi.

Tekrardan dünyaya döndüm eskiden bir hastalığım olsun hayranlarım hastanenin önüne gelsin ben de iyileşip camdan el sallayayım diye düşünüyordum. Başıma gelince çok acı olduğunu öğrendim. 4 kez evlendim ellerim de hep sevgi ve şefkat aradım. Benim hep çapkın olduğumu söylediler asla eşlerimi aldatmadım. Hatta aldatan prostat olsun demiştim ama olmadım annemde bulamadığım sevgiyi eşlerimde aradım diye açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku