Mehmet Şef’ten Rabia’ya Büyük Teklif! Gözlerine İnanamadı…

Mehmet Şef'ten Rabia'ya Büyük Teklif! Gözlerine İnanamadı...

0

Mehmet Şef’ten Rabia’ya Büyük Teklif! Gözlerine İnanamadı…

MasterChef Türkiye’nin 2021 yılı yarışmasının 20 Ağustos tarihinde Cuma akşamı yayınlanan bölümünde üçüncü olan yarışmacı Rabia Nur’a övgü dolu sözler söyleyen Şef Mehmet Yalçınkaya, sürpriz olarak büyük bir teklifte bulundu.

Mehmet Yalçınkaya, jüri üyesi olduğu ‘MasterChef Türkiye’nin 2021 yılı yarimsasinin son bölümünde açıklamasıyla büyük dikkat çekti. “Çok erken benim söyleyeceğim şey ama bunu fazla yapmam. Eğer ki ‘MasterChef Türkiye yarışmasına yedeklerden de katılamazsan ben de sana iş teklif ediyorum” diyerek, eski yarışmacı Rabia Nur hakkında övgü dolu ifadeler kullandı.

Mehmet Şef’in Teklifi Büyük Yankı Uyandırdı

Mehmet Şef’in söylediği Bu sözler karşısında duygulanan Rabia Nur’u, yarışmacı arkadaşları da alkışlarıyla destek verdi. Mehmet Şef’in bu sözlerine inanamayan Rabia Nur, “Gerçekten mi?” şeklinde bir cevap verdi.

Aslında üçüncü olduğu için üzülmesi gerektiğini ama sonrasında şeflerden övgü dolu sözleri duyduktan sonra çok mutlu olduğu ifade eden yarışmacı, yarışmacı arkadaşlarına da başarılar diledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku