Mehmet Yalçınkaya Masterchef de Hırsız Yakaladı! Ortalık Fena Karıştı! Acun Apar Topar Uçağa Bindi!

Masterchef de Hırsız Yakaladı!

0

Masterchef de hırsız şoku yaşanıyor. Yayın bir anda buz kesti. Acun Ekran Başında deliye döndü.  TV8 ekranlarının sevilerek izlenen ve izlendiği her bölümünde reyting rekorları kıran Masterchef Türkiye adlı yarışma programında Mehmet Yalçınkaya isyan etti. Sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaşarak bu durumun emek hırsızlığı olduğunu vurguladı. Ülkemizin tanınmış ve sevilen şeflerinden olan Mehmet Yalçınkaya sadece Masterchef Türkiye programı içerisinde değil sosyal medya hesabı üzerinden de çok yakın takip edilen isimler arasındadır. Zaman zaman yapmış olduğu sert tavırlarla tanınan Mehmet Şef Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu son paylaşımı ile kendisini rahatsız eden durumu açıkladı.

Masterchef de Hırsız

Masterchef de Hırsız

“Bu emek hırsızlığıdır yapmayın” Masterchef jüri üyelerinden olan Mehmet Yalçınkaya kendisine ait tek bir işletmenin olduğunu bazı mekanların ise Mehmet Yalçınkaya’nın ismini kullanarak sanki Mehmet Yalçınkaya orada çalışıyormuş gibi gösterilmesi durumuna sert bir tepki verdi.

Bu durumun emek hırsızlığı olduğunu vurgulayan Mehmet Yalçınkaya insanlar bu konuda kul hakkına giriyor. Kesinlikle kimse kul hakkı yememelidir diye vurguladı. Masterchef de hırsız günün konusu oldu.

Herkes Şok Oldu!

Masterchef de hırsız ; Ayrıca konuşmasına şu şekilde devam etti. Bu yaptığınız şey emek hırsızlığı yapmayın. Uzun yıllardır emek verdiğim gıda alanında ve gastronomi alanında 35 yılım geçti. Bu birikim için hizmet ve emek verdim. Tek bir yerim var. İstanbul Yeşilköy’de bulunan fuar merkezi yanındaki MYK restorandır. Benimle ilgili yapılan yanlış yorumlara ve bilgilere kesinlikle itibar etmeyin.

Mehmet Yalçınkaya kendi ile ilgili söylenen burada çalışıyor Mehmet Yalçınkaya’nın yeridir söylemlerine çok kızarken daha önce Masterchef yarışmasında da bu duruma açıklık getirmişti. Mehmet Yalçınkaya’nın ismi kullanılarak başka restoranların reklam yapması Mehmet Yalçınkaya’ yı çok üzmektedir. Ayrıca bu durum emek hırsızlığı olarak nitelendiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku