Melisa Döngelden Hande Erçele Büyük Kazık Geldi! İşini Elinden Aldı! Ortalık Karıştı!

Melisa Döngelden Hande Erçele Büyük Kazık Geldi!

0 553

Melisa Döngelden Hande Erçele Büyük Kazık ; Fox TV’de yayınlanan, Sen Çal Kapımı dizisinden çıkan Melisa Döngel ve Hande Erçel ikilisi arasında kriz git gide büyüyor! Melisa Döngel diziden ayrıldı ama kavga kavga sona ermedi.

Fox Tv’de geçen sene yaz aylarında ekranlara gelmeye başlayan Sen Çal Kapımı dizisi sezon finaline girmeden önce çok büyük bir reyting kaybına uğramıştı. Dizi yeni sezona başlamadan önce ise “reytingleri yükseltmek için yeni sezonda Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkını ortaya attı ” iddiaları ile seyirci ile karşı karşıya gelmişti.

Melisa Döngelden Hande Erçele Büyük Kazık

Sen Çal Kapımı yeni sezon bir kaç gün önce  başladı. Fakat dizinin Ceren karakterini oynayan Melisa Döngel yeni sezonda rol almadı. Melisa Döngel’in Hande Erçel ile arasının açık olduğu  bu sebeple de bazen dizide yer almadığı fark edilmiş ve iddialar çabuk yayılmıştı. Döngel ve Erçel, Ekin Mert Daymaz ile farklı zaman aralıklarında sevgili olmuşlardı, bu sebeple iki oyuncunun aynı dizide üstelik yakın arkadaşı oynamaları magazin gündemine bomba gibi oturmuştu.

Melisa Döngelden Hande Erçele Büyük Kazık

İki oyuncu arasında daha sonra ki süreçte ise Kerem Bursin sebebiyle yarış içinde iddiaları ortaya atılmıştı. Güzel oyuncu Hande Erçel, Kerem Bursin ve Melisa Döngel üçlüsü arasında aşk krizi ortaya çıktığı haberleri magazin gündemin de bomba etkisi yarattı.

Fox TV de ekranlara gelen Sen Çal Kapımı dizisinde çok sık şekilde  bahanelerle rol almayan Melisa Döngel yeni sezonda ise diziden sonunda ayrıldı. Melisa Döngelden Hande Erçele Büyük Kazık ; Melisa Döngel yine Fox Tv’de yayınlanacak olan yeni romantik komedi dizisi olan Aşk Mantık İntikam dizisi ile anlaşma yaptı. Dizi geçtiğimiz günlerde ilk bölümü ile seyircisi ile buluştu. Bu yılın yaz dizileri içide oldukça iyi bir reyting alan Aşk Mantık İntikam dizisi, Sen Çal Kapımı dizisinin de sonunu getirdi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.