Menajerimi Ara Dizisinde İlginç Gelişme!

0

 

Star TV ekranlarında yayınlanan yeni sezon dizi 19. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Sevilerek izlenen ve sıkı takipçisi olan Menajerimi Ara izleyicisini şaşırtmaya devam ediyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi usta isimlerin başrolünü paylaştığı dizi bu bölümde ilginç gelişmelere imza attı. Uzun zamandır beklenen ve gerçek sonunda gün yüzüne çıkmaya başladı. Peki, bundan sonra Menajerimi Ara dizisinde neler olacak? Gelişmeler merakla bekleniyor.

Menajerimi Ara Gerçekler Gün Yüzüne Çıktı!

menajerimi ara

Olay örgüsü sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Menajerimi Ara ünlü konuk oyuncuları ile de büyük ilgi gördü. 19. bölüm konuk oyuncusu ise Perihan Savaş oldu. Bu bölümde geçmişe dayanan bir olay yüzünden EGO ajansını satın alan Serkan ile Kıraç arasında tatsız gelişmeler yaşandı. Gün olarak pazar günü alışılmışın dışında bir gün olsa da reyting sonuçları gayet başarılı bir şekilde ilerliyor.

Dizide ünlüler ve menajerleri arasında yaşanan olaylar ele alınıyor. Konusu ve olay örgüsü sayesinde AB kategorisinde en iyi sıralarda yer almayı başardı. Serkan’ın EGO ajansı satın alması geçmiş hesaplaşmayı yeniden ortaya çıkardı.

Geçmişte Yarım Kalan Hesaplar Tekrar Gün Yüzüne Çıktı!

Sözde Perihan Savaş’a dört yıl önce bir senaryo gelmiş ve bunu geri çevirmişti. Oysa ortada Perihan Savaş’a hiç ulaşmamış bir senaryo vardı ve bunun tek sorumlusu Kıraç idi. Kıraç tüm bunları gizlemeye çalıştı fakat Dicle babasını zor durumdan kurtarmak için her şeyi kendi üstlendi. Yönetmen ile Perihan Savaş arasındaki gerginliğin asıl nedeni ortaya çıktı.

Fakat bunun tek suçlusunun Kıraç olduğu gün yüzüne çıktı. Gergin ortamların arttığı son bölümde Kıraç ile kızı Dicle arasında duygusal anlar yaşandı. Serkan Kıraç’a tüm gerçekleri söylemesi için baskı yaptı ve Kıraç seneler önce Serkan’ı ajanstan göndermek için elinden geleni yaptığını ve sonunda Dicle’nin kızı olduğu gerçeğini de itiraf etti.

Dicle ise bu sözler üzerine gözyaşlarına boğuldu. Gerçeklerin bir süre daha gizli kalacağını bekleyen izleyici ise şaşkına döndü. Gelecek bölümde Menajerimi Ara dizisini neler bekliyor?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku