Meral Kaplan Mahkemeden Üzücü Kararı Aldı

0 65

Hem oyunculuk hem de mankenlik yapmış olan Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu’ ndan boşandı. Mahkemeden çıkan karar neticesinde mahkeme 6 yaşındaki kızlarının velayetini babaya verirken Meral Kaplan’ ayrıca 200.000 Türk Liralık tazminat ödemesine karar verildi. Duruşma sonrasında yaşadıklarının haksızlık olduğunu belirterek göz yaşlarını tutamayan Meral Kaplan şu açıklamada bulundu ‘ şiddet görmeme rağmen bu durumu kanıtlayamadım. Üstüne mahkeme tarafından daha 6 yaşında olan çocuğum benden alındı ve 200.000 Türk lirası da tazminat ödememe karar verildi^’ diye açıkladı.

Meral Kaplan Üzücü Karar

meral kaplan

İstanbul 3. Aile Mahkemesi’ nde başlayan boşanma davasında Meral Kaplan ve taraf avukatlar hazır bulundu mahkemeye eski eşi ünlü iş adamı Erhan Kanioğlu gelmedi. Mahkemede alınan gizlilik kararı sebebiyle basın ve dışardan başka kimse mahkeme salonuna alınmadı. Hakim boşanmalarına karar verirken 6 yaşında olan kızlarının velayetini babasına verdi ve Meral Kaplan’ a ödemek üzere 200.000 Türk Liralık tazminat cezası kesildi.

Meral Kaplan duruşma sonrasında açıklamada bulundu hem çocuğumu aldılar hem de tazminat ödememe karar verdiler dedi. Bu sırada eski manken Meral Kaplan göz yaşlarına hakim olamıyordu. Daha 6 yaşında anne sevgisine muhtaç olan çocuğum benden alındı birde tazminat ödememe karar verdiler. Ben pes etmeyince çocuğumu da aldılar. Üstüne ruh sağlığım yerinde olmadığına dair rapor istediler. Asla pes etmeyeceğim dedi.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.