Merve Dizdar Evleniyor! Yeni Eşini Görenler Şok Oldu!

0 293

Merve Dizdar Evleniyor! Merve Dizdar’ın eşinden yaklaşık olarak 3 ay önce boşandı. Merve Dizdar yeniden evleniyor. 3 ay önce boşanan Merve Dizdar’dan yeni evlilik açıklaması…

Yazın başında boşanan Merve Dizdar tekrardan dünya evine girmeye hazırlık yapıyor. Merve Dizdar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat vermektedir ve Masumlar Apartmanı Gülben karakteri ile herkesin gönlünde taht kurmuştur. Merve Dizdar yaz sürecinde eşinden boşanmıştı.

Merve Dizdar Evleniyor!

Özellikle dizinin son bölümünde Gülben ile Esad’ın sık sık karşımıza çıkan sahneleri oldukça romantik anların yaşandığını gösteriyor. Dizide yaşanan olaylar sonrasında Gülben, Esad’ın boşanma noktasına geldiği görülürken dizinin son bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Dizinin son sahnesinde apartmanın çatı katında buluşan Esat ve Gülben sahnesi izleyicileri gözyaşına boğdu. Ayrıca Esad ve Gülben’ in sahneleri sosyal medya hesaplarında da çok konuşulmaya başlandı. Masumlar Apartmanı dizisini bu sezon Esad ile Gülben’in ayakta tuttuğu da belirtiliyor. Merve Dizdar Evleniyor! Merve Dizdar gerçek hayatta eşinden boşandı fakat dizide dünya evine girmeye hazırlık yapıyor.

merve dizdar evleniyor

Özellikle başarılı oyunculuklarıyla izleyiciden tam not alan Merve Dizdar ve Uğur Uzunel sosyal medya hesapları üzerinde birbirlerine en çok yakıştırılan dizi partnerleri arasında yer alıyor. Dizinin geçen hafta yayınlanan son bölümünde kendisine evlenme teklifi eden Esat’ a Gülben teklifinin hala geçerli olup olmadığını sordu. Gülben Esat’ a benimle evlen dedikten sonra çok mutlu oldu. Gülben ile Esad’ın dizideki uyumları başarılı rol yetenekleri ile birlikte hem sosyal medyanın gündemine bomba gibi otururken izleyicilerin de onları birbirine yaklaştırılması diziye olan ilgiyi de artırmaktadır. Gülben ve Esad’ın birbirlerini çok yakıştıklarını belirtiyorlar. İzleyiciler gerçek hayatta da Gülben ve Esat’ ın birlikte olmasını istiyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.