Michael Jackson Adına Olan Çiftlik Şok Fiyata Satıldı

0 131

Ünlü müzisyen ve dansçı olarak bilinen Michael Jackson uzun yıllar önce hayata veda etti. Ancak Jackson’un ölümü üzerinde birçok iddia ortaya atıldı. Magazin muhabirleri tarafından ortaya atılan haberlerde Michael Jackson ölmediği günlerce hatta aylarca konuşuldu. Ünlü şarkıcının çok sayıda mal varlığı olduğu biliniyor.

Ölümü şüpheli bulunan Michael Jackson’un üzerinden yıllar geçmesine rağmen bu konu daha çok uzun bir süre konuşulacağa benziyor. Söz konusu usta müzisyenin Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde büyük bir çiftliği olduğu biliniyor. Gelen son dakika bilgisinde ise çiftliğin şok bir fiyata satıldığı iddia edildi.

Michael Jackson Çiftliğini Kim Satın Aldı?

Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde yer alan Michael Jacskon çiftliği dudak uçuklatan bir fiyata alıcı buldu. Ünlü şarkıcının bir hayli değerli olan çiftliğini kimin satın aldığını merak ediyorsanız yazımız içeriğini inceleyebilirsiniz.

Michael Jackson

Söz konusu çiftliği ünlü bir milyarderin fahiş bir fiyata satın aldığı konuşuluyor. Ünlü müzisyen ve dansçı Michael Jackson çiftliği için büyük bir yatırımda bulunmuştu. Müzik çalışmalarına ara verdiği dönemlerde vaktinin büyük bir çoğunluğunu çiftlik evinde geçiren sanatçının ani ve şüpheli ölümü sevenlerini tam anlamıyla yasa boğmuştu. Söz konusu çiftlik evi ünlü bir milyarder tarafından satın alındı.

Çiftlik 23 Bin Dolara Satıldı

Ölümünün üzerinden uzun yıllar geçen Michael Jackson ABD’nin California eyaletinde bulunan çiftliğini tamı tamına 23 milyon dolara satıldığı ifade edildi. Oldukça büyük bir alanda bulunan çiftlik evinde çok sayıda canlı hayvanın yaşadığı belirtildi. Michael Jackson’ın 2015 senesi başlarında 90 milyon dolardan satışa çıkarılan çiftliği, şimdi ise 22 milyon dolara satıldı.

ABD’nin sayılı iş adamları arasında yer alan ve milyarder olarak bilinen Ronald Burkle tarafından satın alınan çiftlik gündemde kaos etkisi yarattı. Ünlü şarkıcı Michael Jackson 1987 yılından 2009 yılına kadar hayatını devam ettirdiği ve tam olarak 105 bin hektarlık bir alana kurulu olan çiftlik evinde bulunan eğlence mekânı ve kapıda yer alan Neverland ifadesi ünlü sanatçının vefatından hemen sonra kaldırılarak dikkat çekti.

Ünlü yıldızın ölümünden uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen hakkında yapılan haberlerin arkası kesilmiyor. Dünyaca ünlü kişiler arasında bulunmakta olan yıldızın hala milyonlarca dinleyeni bulunuyor. Ölümünün üzerinden uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen şarkıları halla dillerde dolanıyor. Şarkıcının eserlerinin yanı sıra mal varlığı ile ilgili de neredeyse her gün farklı bir haber yapıyor. En son olarak Michael Jacskon çiftliği olağan üstü bir fiyata satılmasıyla tüm dünya şok olmuştu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.