Milli Eğitim Bakanından Flaş “6 Eylül” Açıklaması!

Milli Eğitim Bakanından Flaş "6 Eylül" Açıklaması!

0

Milli Eğitim Bakanından Flaş “6 Eylül” Açıklaması!

Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz  eğitime son geçiş tarihini işaret ederek, “Bu an itibarıyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunan tüm okullarımızın maskeler’den, dezenfektan’a ve temizlik malzeme ihtiyaçlarına kadar tüm ihtiyaçları giderilmiş durumda” şeklinde konuştu.

İzmir Valisi olan Yavuz Selim Köşger’i ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Özer, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra çeşitli açıklamalarda bulundu. Tüm kademe ve sınıf seviyelerinde 6 Eylül’de eğitimi yüz yüze başlatmak için 81 ilimizde ve ilçelerde çok yoğun bir çaba içinde olduklarını belirten Milli Eğitim Bakanı Özer, “Bu an itibarıyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunan tüm okullarımızın maskeler’den, dezenfektan’a ve temizlik malzeme ihtiyaçlarına kadar tüm ihtiyaçları giderilmiş durumda”

“Şu anTüm okullarımıza gerekli destekleri sağlamış bulunuyoruz” ifadelerine yer verdi. Bakanlığın merkez teşkilatında bulunan herkesin şu an için sahada olduğunu aktaran Milli Eğitim Bakanı Özer, okulların hazırlık çalışmalarını kontrol ettiklerini de kaydetti.

İlk resmi ziyaretini İzmir kentine  gerçekleştirdiğini hatırlatan Özer, kentteki tüm hazırlıkları, çalışmaları, başta vali olmak üzere Milli Eğitim Müdürü ve tüm ilçe Milli Eğitim Müdürleriyle Birlikte bu durumu konuscaaklarını dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku