Milli Piyango Özel Yılbaşı Çekilişi Çekini Sahibi Aldı 2021 !

0

 

Yılbaşı için yapılan hazırlıklardan bir tanesi de Milli Piyango oluyor. Yeni yıl için alınan bu piyango ile talihliler büyük bir ödül kazanıyor. Yılbaşı için özel olarak alınan bu biletler sonuçları açıklandı kadar büyük bir heyecan yaratıyor. Milli Piyango Özel Yılbaşı Çekilişi saat 14.30 da başlayıp yaklaşık olarak 23.00’a kadar devam etti. Talihliler ödüllerini kazandı.

25 milyon TL değerinde ikramiye kazanan kişi geçtiğimiz günlerde çekin aldı. Talihli kişi çekin alırken fotoğraf çektirdi. Aynı zamanda sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri oldu. Doğru rakamları isabet ettirerek büyük bir şans yaşadı. Yılbaşı akşamı yeni yıla girmeden büyük meblağ da bir para kazandı.

Milli Piyango Özel Yılbaşı Çekilişi
Milli Piyango Özel Yılbaşı Çekilişi Talihli Kişiye Çeki Takdim Edildi!

31 Aralık 2020 Perşembe günü düzenlenen Milli Piyango çekilişleri saat 23.00 da sona erdi. İkramiyeyi kazanan talihli kişiye 25 milyon TL değerindeki ikramiyesini aldı. Çeyrek Milli Piyango değerindeki çekini almayı başardı. Sayıları isabet ettirerek şanslı ile ön plana çıkmayı başardı. Milli Piyango Özel Yılbaşı Çekilişi kazananına Özgür Yılmaz isimli Halkbank Levent Şube Müdürü çeki veren kişi oldu.

Milli Piyango çekini kazanan kişinin ismi açıklanmasa da çekini alırken Özgür Yılmaz ile olan bir fotoğrafı ortaya çıktı. Talihli kişi ile ilgili sosyal medyadan pek çok paylaşım yapıldı. Hala da gündemde kalmaya devam ediyor. Kazandığı büyük ödül ile büyük bir heyecan yaşadığı ve büyük bir mutluluk içerisinde olduğunu tahmin etmek zor olmuyor. Piyangonun tamamını kazanan kişi olmasa da çeyrek Piyango kazanan kişi de çok yüksek meblağ da bir para aldı.

Milli Piyango Sonuçları

Milli Piyango sonuçları saat 14.30’da açıklanmaya başladı. Açıklamanın bittiği saat ise 23.00 olmaktadır. Uzun bir süre açıklanması beklenendi. İlk olarak amorti daha sonra ise 100 milyon TL değerindeki büyük ödül numaraları açıklandı.

Milli Piyango Özel Yılbaşı Çekilişi  talihlileri ödüllerini kazandı.Her yıl olduğu gibi canlı bir şekilde açıklandı. Talihli numaralar 9 8 8 4 7 5 7 şeklinde olmuştur. Çeyrek bilet alan kişi olsa da tam bileti alan kişi olmadı. Manisa Akhisar’daki talihli kişi oldu. Geçtiğimiz günlerde çekini almayı başardı. Böylelikle genel olarak uzun süre sonra çeki alma geleneği de böylece bozulmuş oldu.

Genel olarak kazananlar çeklerini bir süre sonra ortalık sakinleşince almaktaydı. Bu gelenek böylece bu yıl olan çekilişle birlikte ortadan kalkmış oldu. Kazanan talihli hızlı bir şekilde müracaat ederek kazanmış olduğu tutarı hesabına aldı. Ödülü takdim eden yetkili kendisini kutlayarak kısa bir konuşma yaptı.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku