Miray Daner Günden Güne Zayıflıyor

Ünlü moda tasarımcı İpek Daner ve Miray Daner Fethiye’ de tatil yapıyor.

0 23

Ünlü moda tasarımcı İpek Daner ve kardeşi Miray Daner Fethiye’ de tatil yapıyor. Sezonun tadını çıkaran ünlü oyuncu abla- kardeş sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu rol aldığı dizilerde büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde Bir Litre Gözyaşı, Vatanım Sensin, Medcezir dizilerinde karşımıza çıkan ünlü oyuncu gün geçtikçe zayıflamakta. Sosyal medya paylaşımlarında fit haliyle beğenileri üzerine çeken ünlü oyuncu giderek güzelleşmesi ile dikkatleri üzerine çekti. Stil olarak da beğenilen oyuncu bu sıralar sosyal medyada trendler arasında yer alıyor. İpek Daner de kardeşi ile tatilden paylaşımlar yaptı. Ablasının kafa dengi biri olduğunu söyleyen ünlü oyuncu çok kafa dengi biri olduğunu söyledi. Fethiye’ de konaklayan ünlü oyuncu ve ablası bir butik otelde kalıyor.

Miray Daner
Miray Daner

Ablam benim kafa dengim onunla çok eğleniyoruz

Kısa sürede trend bir oyuncu formuna giren Miray Daner oyunculuğa 7 yaşında başladı. İlk olarak Metin Akpınar ile aynı dizide rol alan Daner burada Metin Akpınar’ ın torunu rolündeydi. Papatyam adlı dizide rol alan oyuncu ayrıca Dersimiz Atatürk filminde de Sabiha Gökçen’ in küçük halini canlandırmıştır. Gerek reklam gerek oyunculuk alanında kendini geliştirerek oyuncunun bir çok projede yer aldığını söyleyebiliriz.

Miray Daner’ in zayıflığı dikkat çekti

Ünlü oyuncu Arkadaşım Max, Çınar Ağacı, Hürkuş adlı sinema filmlerinde de rol almıştır. TV dizisi olarak da Bez Bebek, Zil Çalınca, Vatanım Sensin, 1 Kadın 1 Erkek dizilerinde de yer almıştır. Dijital platform da Hakan Muhafız adlı Netflix dizisinde yer alan oyuncu burada da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bir diğer 2021 filmi olan Kuç Uçuşu adlı projede yine Netflix projesi olup ünlü oyuncuyu bu projede göreceğimizi söyleyebiliriz. Tiyatro oyunu olarak da ünlü oyuncu tiyatro oyunlarında da sahne almaktadır.

Pınar, LC Waikiki, İstikbal, Pantene,Cheetos reklamlarında da reklam yüzü olduğunu söyleyebiliriz. Sosyal olarak aktif bir kimliği bulunan ünlü oyuncunun son hallerine hem yorum hem de beğeni yağmuru oldu. Oyuncu hem oyunculuk alanında hem de son zamanlarda giderek zayıflaması ile gündemde yerini aldı.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Ebru Şahin’ in Yüzüğünün Fiyatı Dudak Uçuklattı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.