Motorola One 5G Ace Telefon İncelemesi

0

LTPs IPS LDC teknolojisini kullanan 6.70 inç boyutta ekrana sahip, Motorola One 5G Ace model cihaz Snap Dragon 750G model işlemci taşıyor. Cihazın 4 GB ve 6 GB RAM versiyonları da var. 5.000 mAh kapasiteli pili olan bu cihazın 9.9 mm kalınlığı var. 212 gram ağırlığa sahip bu cihaz gümüş ve gri kasa renkleri ile geliyor. Ekranı 6.70 inç olarak 16 M renk destekliyor. 1080 x 2400 P gibi standart bir çözünürlük desteği olan ekranın yoğunluğu 393 PPI olarak orta seviyenin üstündedir. Cihazın ekran boy oranı yüzde 85.7 olarak dizayn edildi, bu da çerçevenin çok ince olmaması anlamına geliyor.

Motorola One 5G Ace

Motorola One 5G Ace Teknik Özellikleri

8 nm mimari ile inşa edilen Snap Dragon 750G model çipi, 8 çekirdekli olup 2 çekirdeği 2.20 GHz frekansa çıkıyor. Snap Dragon çiplerle uyumlu çalışan Adreno grafik işlemcinin 619 modeli de bu donanımlar arasında yer alıyor. Motorola bu cihazda 4 Gb ve 6 GB olarak 2 farklı RAM versiyonu kullandı. Ayrıca ucuz modelinde 64 GB ROM diğer modelinde 128 GB ROM alanı var.

Motorola One 5G Ace cihazının arkasında biri 48 MP diğeri 8 MP sonuncusu da 2 MP olan 3 kamera yer alıyor. Firma bu sistemle 4K çözünürlükte video çekebileceğimizi vadediyor. 16 MP ön kamerası ile gelen cihazın 5.000 mAh kapasiteli bir pili de var. Ancak bu büyük kapasiteli pili doldurmak için sadece 15 Watt hızlı şarj adaptörü kullandığını belirtelim.

Motorola One 5G Ace Fiyatları

Gelişmiş sensör de kullanan Motorola One 5G Ace modelinde parmak izi okuma, pusula, baro metre basınç ölçer sensörler var. Motorola One 5G Ace fiyatı 400 dolar olarak belirlendi. Motorola fiyat çıtasını bu yıl yükseltti. Cihazın donanımları ile meydana gelen sistemin 400 dolar fiyatla satılması satış sirkülasyonunu olumsuz etkileyebilir.

En azından gelişmekte olan ülkelerde 400 dolar yüksek bir fiyat. Cihazın ABD dışında yüksek satış potansiyeli yok gibi görünüyor. Hindistan gibi dev bir pazarda Motorola’nın güçlü rakipleri var.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku