Müge Anlı “Konukları Reyting İçin Tutuyorsunuz” Diyen Avukata Cevap Verdi

Müge Anlı "Konukları Reyting İçin Tutuyorsunuz" Diyen Avukata Cevap Verdi

0 73

Müge Anlı “Konukları Reyting İçin Tutuyorsunuz” Diyen Avukata Cevap Verdi

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 8 Ekim 2020 tarihinde kesici aletlerle azap gördükten sonra hayatını kaybeden Hüseyin ve Mehmet Şen kardeşlerin cinayeti konusu işlenmeye başlandı. Cinayette şüpeli olarak gösterilen konuttaki bakıcı Emel Cengiz’in avukatı ise Müge Anlı’yı hedef alan çeşitli açıklamalar yaptı.

“Konukları Reyting İçin Tutuyorsunuz”

Şüpheli Emel Bakıcı’nı avukatı, “O konukları orada sadece reyting için tutuyorsunuz” diyerek müvekkilinin telefon yoluyla canlı yayına çıkarılmasına tepki gösterdi. Avukat  müvekkilinin cinayetlerle hiçbir ilgisinin olmadığını da ileri sürdü.

Müge Anlı ise Şöyle Yanıt Verdi:

Avukatın açıklamalarına karşın Müge Anlı  geçenlerde yayınlanan canlı yayınında bu mevzu hakkında konuştu. Mimikleriyle çok fazla dikkat çeken başarılı sunucu, “Bir defa evvel reytingleri falan patlattığımızı söylemişsiniz. Yani nitekim ben bunu çok da komik buluyorum. Olağan ki siz de bu müvekkilinizi savunmakla yükümlüsünüz.

Olayı çok şahsileştirmek bence meslek erbaplarına da yakışmaz. Derim ki müvekkilinize madem bu kadar çok güveniyorsunuz, neden canlı yayına çıkmasını hiç desteklemiyorsunuz ? Benim 15 yıldır devam eden bir programımın reytinglerini düşünene kadar, müvekkilinize deyin ki; ‘Hanımefendi duymadım diyorsunuz da, o vakit gelin de ben sizi bir Kulak Burun Boğaz’a götüreyim… Bir de duymaz raporu alalım !’ Vallaha bunu diyen birkaç kişi oldu… Sonuçlarına bakmanızı çok tavsiye ederim… Çok iç açıcı olmuyor” şeklinde konuştu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.