Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı! Tatilde Kayıp Dokuz Kişiyi Buldu!

Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı

0

Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı! Yayın hayatına 2008 yılında başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı izleyicilerden tam not alarak günümüze kadar geldi. Müge Anlı ile özdeşleşen programda şu ana kadar toplam 296 kayıp kişi bulundu.

Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı

Yüzlerce çözülememiş dava çözüldü. Türkiye’nin en çok izlenen sabah kuşağı sayesinde sevdiklerinin kaybolmasından korkan kişiler Müge Anlı’ nın başlattığı “Sevgi İzi” kampanyası ile bu kampanyaya ortak olmuştur.

Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı!

Bu sevgi izi sayesinde kaybolan bir genç daha ailesine teslim edildi. İstanbul Beykoz’da 19 yaşındaki Berat B. canı sıkılınca hava almak istedi ve dışarı çıktı. Daha sonra evine dönmek isteyen genç evine nasıl gideceğini bilemedi. Taksiciler Berat’ın yardımına yetişerek kolunda Müge Anlı’ nın başlattığı Sevgi İzi’ nin olduğu fark ettiler. Müge Anlı’ nın sunuculuğu yaptığı program sezon finali yapsa da Müge Anlı arkadaşları tatilde olsa da Müge Anlı’ nın “Sevgi İzi” ekibi gencin ailesine ulaşarak Berat B. evine götürdüler. Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı!

Müge Anlı’ nın Başlattığı “Sevgi İzi” Kampanyası Nedir?

Müge Anlı’nın sunuculuğu yaptığı program ile duyurulan “Sevgi İzi” kampanyasının asıl amacı kaybolan kişilerin ailesini ulaştırılmasıdır. Özellikle aile bireylerinde Alzheimer hastalığı olan kişiler sevgi izi ile evden ayrılan ve evlerinin yolunu unutan kişiler için tam bir kurtarıcı olmuştur. Kaybolan kişinin bileğinde yer alan sevgi izi kodu ile konuşamayacak, derdini anlatamayacak olsa bile ailesine ulaşılabiliyor. Müge Anlı Tatilde de Boş Durmadı! Birçok kişinin bulunmasını sağladı.

Sevgi İzi Kişilere Nasıl Yapılır?

Sevgi izi dövme olarak yapılır. Bu dövmenin yapılabilmesi için öncelikle “benibuldular.com” üzerinden kayıt formunun doldurulması gerekir. Formlarda kimlik bilgileri, isimler, aile bilgiler bulunur ve ardından dövmenin yapılacağı kişiye bir kod verilir. Kod yapıldıktan sonra kişi kaybolduğu takdirde bu kod sayesinde kolaylıkla bulunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku