Müge Anlı ya Büyük Tepki! Rahmi Özkan Olayı Büyüyor!

Müge Anlı ya Büyük Tepki!

0 726

Müge Anlı ya Büyük Tepki!  Yaşanan bu durum ilk defa gerçekleşmiyor. ATV ekranlarının en çok sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Anlı ‘nın Rahmi Özkan’ a yapmış olduğu durum büyük bir tepki topladı. Rahmi Özkan adına ise birçok izleyici artık sabrının tükendiğini belirtti. Bu durumun ilk kez yaşanmadığı bilinmekte.

Müge Anlı ya Büyük Tepki! 

Anlı tarafından Rahmi Özkan yapanlar için artık pes yorumları geldi. Ekranların en çok sevilen ve reyting kıran programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Anlı’nın Rahmi Özkan’ a yaptığı olay büyük tepki topladı.

Rahmi Özkan için ise birçok kişi bıçağın kemiğe dayandığını ve bu durumun ilk kez yaşanmadığını belirtiler. Rahmi Özkan resmen resti çekti! Yorumları sosyal medyada yer aldı. Rahmi Özkan’ dan ise Anlı’ya herhangi bir tepki gelmedi. Ayrıca programın takip edenleri tarafından sosyal medyada yoğun bir gündem haline gelirken, birçok izleyici ise Müge Anlı’nın bu durumu her zaman yaptığını Rahmi Özkan’ın ise buna hiçbir şekilde tepki vermediğini belirtiler.

Müge Anlı ya Büyük Tepki!

Müge Anlı program sırasında Rahmi Özkan konuşurken genellikle sözünü kesiyor. Ayrıca daha önce bir program sırasında da Rahmi Özkan konuşurken Anlı gözlerini devirmişti. Müge Anlı ya Büyük Tepki! Program sırasındayken birlikte çalışmış olduğu mesai arkadaşına ‘şu’ diye hitap etti.

Birçok izleyici ve takipçi Anlı’nın bunu her zaman yaptığını bunun Rahmi Özkan’ın büyük bir saygısızlık olduğunu belirtiyorlar. Müge Anlı’nın bu hareketi birçok seveni tarafından hayretle karşılandı ve birçok kişiyi şaşırttı. Sosyal medyada birçok takipçisi ve seveni özür dile Anlı etiketi ile binlerce yorum yaptılar ve yorumlar arka arkaya geldi. Sosyal medyada büyük bir gündem oluşturdu.

Rahmi Özkan Olayı Büyüyor!

Müge Anlı ya Büyük Tepki! Müge Anlı final kararı mı aldı? Müge Anlı ‘ya final mi geliyor? ATV ekranlarının çok sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali oluyor. Program sırasında binlerce olaya ve konuya el atan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Haziran ayının gelmesi ile birlikte sezon finali yapacağını yavaş yavaş belirtti. Ayrıca dikkatleri üzerine çeken programda skandallar iddialar ve program içerisinde Anlı ve Rahmi Özkaya ile ilgili de çekişmeler devam ediyor. Müge Anlı ya Büyük Tepki! Sosyal medyada yer alan yeni gündeme göre ise Müge Anlı ‘nın artık ekranlarda yer almayacağı belirtiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.