Müge Anlı’dan Açıklama Geldi! Acunla Anlaşma Detayları Belli Oldu

Müge Anlı'dan Açıklama Geldi!

0

12 seneden bu zamana kadar Atv ekranlarında program yapan Müge Anlı’nın önümüzdeki sezonda, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’e geçeceği haberi duyulmuştu. Gelen haberlere ilk açıklama ünlü sunucu Müge Anlı’dan geldi.

müge anlı

Atv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan güzel sunucu çıkan haberler karşısında bir açıklamada bulundu. Müge Anlı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 12 yıllık sunuculuğu yapmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen transfer olduğuna ilişkin çıkan haberlere sevilen sunucu tarafından açıklamada gecikmedi.

Müge Anlı’nın Açıklaması Haber Tamamen Asılsız

Eylül ayında yeniden ekranlarda olması beklenen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hakkında yapılan haberlere başarılı sunucudan gelen açıklamada önümüzdeki sezon yine aynı kanalda Atv ekranlarında olacağız dedi. Sosyal medyadan yapılan iddialara göre paralı olan kanal Exxen’de gelecek sezon Müge Anlı’nın da yer alacağı yönündeydi.

Fakat güzel sunucu yeni sezonda yine Atv olacağını belirtti. Asılsız olan haberde Acun Ilıcalı kesenin ağzını açtığını Müge Anlı’yı bünyesine kattığına dair haber tamamen yanlış haber olduğu belirlendi.

Exxen’in Yayına Başlama Tarihi

Exxen 1 Ocak’tan itibaren yayın hayatına başladı. Dijital platformda yayın yapmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı en son UEF Avrupa Ligi ile UEF konferans ligi yayın ihalelerini almayı başarmıştı. Şimdide Müge Anlı programı da Exxen’de olacağına dair gelen haberler ünlü sunucu tarafından yapılan açıklamada haberin aslının olmadığı belirlendi. Güzel ve başarılı sunucu yeni sezonda aynı yerde devam edeceklerini ifade etti.

Müge Anlı eylül ayında bağlayacak olan yeni sezonda yine Atv ekranlarında yer almaya devam edecek. Anlı Exxen’de yayın yapma gibi bir durum şu an için söz konusu değil diye ifade etti. Çok sevilen güzel sunucu en çok izlenen program Müge Anlı ile Tatlı Sert Atv ekranlarında olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku