Müjde Çukur Yeniden Başlıyor!

Çukur Yeniden Başlıyor

0 3.040

Çukur Yeniden Başlıyor ; Çukur dizisi 4 seneden bu yana izlenme rekorları kıran son derece beğenilen bir dizi olarak biliniyor. Dizinin final yapmasıyla birlikte birçok kişi üzüntülerini dile getirmişti.

Geniş çapta dizinin bitmemesi gerektiği ile ilgli kampanyalar başlatılmıştı. Fakat dizi içerisinde yoğun şiddet bulunmasını gerekçe göstererek dizi üzerinde olan baskı her geçen gün artmaya devam ettiğinden ve oyuncular arasında bulunan sıkıntılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı dizi istenmeden de olsa final kararı alarak sevenlerini üzdü.

Çukur Yeniden Başlıyor!

Çukur Yeniden Başlıyor

Dizinin birçok fenomen karakteri ortaya çıkardığı ve büyük bir tutkuyla izlendiği biliniyor. Fakat diziyi severek izleyenleri sevindirecek bir haber bugün itibariyle Show TV üzerinden yapılan açıklama ile ortaya çıktı. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte dizi yeniden yayın hayatına başlayacak. Çukur Yeniden Başlıyor ; 1. Bölümden itibaren hafta içi her gün dizi yayında olacak. Böylece baştan sona kadar diziyi yeniden izlemek isteyenler yeniden bu karakterleri izlemenin keyfine varacak.

Yeniden Başlıyor

Çukur Yeniden Başlıyor ; Dizinin yeniden başlaması ile hem eski bölümleri yeniden izlemek isteyenler bu durumdan memnun olacak ayrıca da ilk sezon ve devamında ki sezonlar arasında kaçırdıkları bölümler olanlar bu duruma oldukça sevinecek. Böylece her gün yeni bir bölüm de izlenerek çok hızlı bir şekilde Çukur yeniden ekranlara gelecek. Dizi gene alışılagelmiş olan kanalı Show TV üzerinden başlayacak ve heyecan bir nevi kaldığı yerden devam edecek. Sevilen karakterlerin eski maceraları sanki daha önce hiç izlenmemişçesine yeniden ekranlara gelecek. Böylece uzun bir süre çukur severler gene dizilerine kavuşmuş olacak.

Yeni Dizi Geliyor

Bunun yanı sıra dizinin sevilen oyuncularının bulunduğu yeni bir dizinin ekranlara geleceği bilgisi de bulunuyor. Çukur benzeri bir konusunun olması da muhtemel olarak görülüyor. Böylece eski dizinin günlük olarak takip edilmesinin yanı sıra haftalık olarak ekranlara gelecek olan yeni dizinin de izlenmesiyle birlikte zamanın oldukça güzel geçmesi bekleniyor. Çukur karakterleri içerisinde unutulmaz olan Yamaç, Cumali, Vartolu ve diğer karakterlerin yeni dizi içerisinde bulunacağı fakat konusunun tam olarak ne şekilde bir konu olduğu ile ilgili şuana kadar bir bilgi bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.