Nakit paraya İhtiyacı olan vatandaşlar İçin düşük faiz seçenekleri İle kredi müjdesi verildi

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için düşük faiz seçenekleri ile kredi müjdesi verildi

0

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için düşük faiz seçenekleri ile kredi müjdesi verildi

Nakit para sıkıntısı çeken vatandaşlar için düşük faizli kredi avantajları sunan bankalar son zamanlarda çok fazla araştırılmaya başladı. Pandemi sürecinin de bankalar müşterilerine kredi olanakları sunmaya son hızıyla devam ediyor.

İhtiyaç kredileri, taşıt kredileri ve konut kredileri alanında düzenlenmiş olan uygun avantajlar ile ihtiyacı olan vatandaşların yüzü gülüyor. Sın dönemlerde ise ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,35 aya kadar gerileme göstermişti, bankaların ise en güncel faiz oranlarını vatandaşlar için haberimizin devamında düzenledik. İşte bankaların düzenlemiş olduğu güncel faiz tutarları…

Bankalar tarafından vatandaşlara Kredi fırsatı sağlamayan son hızıyla devam ediyor. Son dönemlerde ise en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,35 şeklinde görülmüştü. 50 bin TL’lik kredi kullanan bir vatandaş 36 ay vade seçenekleri ile beraber geri ödeme seçeneğini tercih ettiğinde aylık olarak 1843 TL tutarında ödeme yapması gerekmekte.

Kredi notu en önemli faktör

Kredi talebinde bulunduğunuz zaman öncelikle bankalar tarafından kredi notuna bakılmakta. Daha sonrasında ise çekeceğini zaman krediye uygunluk durumunu araştır aldıktan sonra Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı bir şekilde iş yerinde çalışmanız ya da iş sahibi olmanız koşulları aranmakta. Maaş bordrosu ya da vergi levhası da talep edildikten başvuru yaptığınız kredi işlemlerine başlanılmakta. İhtiyaç kredileri ise genel olarak aynı gün içerisinde hesaba aktarılmakta.

Kredi notunuzu korumaya çalışın

Kredi notu kredi çekme esnasında en önemli faktörler arasında yer almaktadır Kredi notunuz azaldıkça kredi çekme ihtimaliniz de bununla beraber azalmaktadır Kredi notsuz 0 ile 1900 arasında farklılıklar göstermektedir.

Bununla beraber 0 ile 699 arasında alınmış olan kredi notu çok riskli alanda, 700 ile 1099 arasında alınmış olan kredi notu orta riskli, 1100 ile 1499 arasındaki kredi notu az riskli, 1500 ile 1699 arasındaki kredi notu iyi, 1700 ile 1900 arasındaki kredi notu ise çok iyi şeklinde değerlendirilmektedir.

Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları

Halkbank İhtiyaç kredisinde faiz oranını 1,58’ den başlamaktadır. Taşıt kredilerinde ise 1,54, konut kredilerinde ise 1,34 den başlayan faiz oranları uygulamaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları

Vakıfbank taşıt kredi faiz oranları 1,54 den başlamaktadır, ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,51 ‘den ve konut kredisi faiz oranları 1,37 oranlarından başlamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku