Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara müjdeli haber geldi!

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara müjdeli haber geldi !

0

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara müjdeli haber geldi!

 

Özellikle pandemi sürecinden ötürü Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar bankalardan kredi çekmek için pek çok araştırma yapmaktalar ve güncel faiz oranlarını da ayrıca merak etmekteler. Ev sahibi olmak Araba sahibi olmak ya da acil ihtiyaçlar gibi krediler için bankaların uygulamış olduğu faiz oranları çok sık bir şekilde güncelleniyor.

Bununla birlikte vatandaşlara daha iyi imkanlar sunmak isteyen bankalarda kampanyalarını sürekli bir şekilde tazeliyor. İşte bankaların güncel faiz oranları…

Bankalar içinde rekabet hala devam ederken hem avantajlı kampanyalar hem de uygulamış oldukları faiz oranları vatandaşlar tarafından çok sık merak edilmekle birlikte bankalar tarafından da ayrıca güncellenmekte.

 Araba sahibi olmak ya da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredilerine ve taşıt kredilerine daha çok yönelirken diğer alandaki ihtiyaçları da gidermek amacıyla vatandaşlar ihtiyaç kredilerine yönelim göstermekte. Bankaların güncel faiz oranlarını haberimizde derledik sizlere en uygun faiz oranlarını inceleyerek faydalanma imkânına sahipsiniz.

Bankaların ihtiyaç kredisi konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları

Halkbank faiz oranı;
Akbank bünyesinde vatandaşlara verilen krediler içerisinde ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,69 taşıt kredisi faiz oranı 1,54 ve konut kredisi faiz oranı ise 1,38 şeklinde belirlenmiştir.
Yapı Kredi faiz oranı; Yapı Kredi bünyesinde vatandaşlara verilen ihtiyaç kredisi faiz oranı 2, 23 ile 1,79 şeklinde değişiklik göstermektedir taşıt kredisi faiz oranı ise alınacak olan araca göre farklılıklar göstermektedir konut kredisi faiz oranı ise 1.37 şeklinde düzenlenmiştir.
Vakıfbank faiz oranı; Vakıfbank bünyesinde vatandaşlara verilecek ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,59 ve konut kredisi faiz oranı ise 1,37 şeklinde belirlenmiştir.

İş Bankası faiz oranı; İş Bankası bünyesinde vatandaşlara verilecek olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,65 taşıt kredisi faiz oranı 1,65 ve konut kredisi faiz oranı 1,41 şeklinde belirlenmiştir.
Garanti Bankası faiz oranı; Garanti Bankası bünyesinde vatandaşlara verilecek olan ihtiyaç kredisi 1,84 ve 1,69 arasında değişiklik göstermektedir taşıt kredisi faiz oranı 1,72 ve 1,69 oranlarında değişiklik göstermektedir ve konut kredisi faiz oranı 1,42 den başlayarak 1,75 e kadar ulaşmaktadır. Bununla birlikte konut kredisinde çekeceğinizi kredi, kredi miktarına göre vadesi de değişmektedir.

ING Bank; ING Bank bünyesinde vatandaşlara verilecek olan tüketici kredisi 1,54 taşıt kredisi 1,64 ve konut kredisi 1,64 şeklinde düzenlenmiştir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku