Nebahat Çehre Pandemi Sonrası Uçun Önemli Söz!

Nebahat Çehre Pandemi Sonrası

0

Nebahat Çehre Pandemi Sonrası

Nebahat Çehre Pandemi Sonrası ; Eski ve oldukça sevilen oyunculardan birisi olan Nebahat Çehre, uzun zamandır ekranlarda olmadığı için bu durum sevenleri tarafından merak edilen bir konu oldu. Kendisine bu durum tekrar ne zaman ekran başına çıkacak diye sorulunca pandemiyi bahane ederek sonrasında döneceğini bildirdi. Bu da sevenleri için müjdeli haber oldu.

Nebahat Çehre Hangi Dizilerle Sevildi?

Birçok hayran kitlesine sahip olan Nebahat Çehre, akıllara Aşkı Memnu dizisi ile kazınsa da aslında öncesi ve sonrasında birçok yapım da oynayarak kaliteli oyunculuğunu başarı ile gösterdi. İlk olarak Yeşilçam filmleri içerisinde kendini tanıtıp orda büyük bir başarı gösterdikten sonra, 2004 yılında dizi sektörüne geçerek oyunculuğunu sergiledi.

Nebahat Çehre Pandemi Sonrası

Hatta o dönemde film sonrası ilk defa dizi de rol alması baya bir konu olmuştu. Gündeme ismi ile oturan Nebahat Çehre’ nin oynadığı son dizi 2018 yılında oldu. O yıl iki dizi de adı geçen oyuncu sonrasında ekranlarda görülmedi.  Nebahat Çehre Pandemi Sonrası ile ilgili önemli söz geldi.

Ekranlardan Uzaklaşma Sebebi

Nebahat Çehre Pandemi Sonrası ; Nebahat Çehre 77 yaşında olup halen daha güzelliğini koruyan oyunculardan birisi olmakla konuşuluyor. 2018 yılında Yuvamdaki Düşman ve Menajerimi Ara isimli yapımlarda rol aldıktan sonra bir daha ekranlarda ismi geçmedi. Bu durum ise sevenlerini endişelendirdi. Halen daha konuşulan ve beklenen ünlü oyuncunun ekran başına dönmesi merakla bekleniyor.

Sevenleri ve Hayranları Özledi

Ekranlardan çekildiği bu son 3 yıl kendisini özlemeye yetti. Bundan dolayı rol almayışının sebebi merak edildiğinden kendisine sorularak bir daha ne zaman ekran başında görüleceği de ilave edilince; ” Pandemi gündemden çekilip zarar vermeyince bende ekranlara yeniden dönerim” cevabını verdi. Pandemi sonrasında ünlü oyuncunun yeniden ekran başına çıkacak olması sevenlerini mutlu etti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku