Neslihan Atagül Sefirin Kızı Dizisine Geri Döndü

0

Müjde! Güzel oyuncu Neslihan Atagül Star TV de yayınlanan  Sefirin Kızı dizisine geri döndü! Yakalandığı Geçirgen Bağırsak Sendromu hastalığı nedeniyle veda ettiği Sefirin Kızı dizisine geri dönüyor!

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde  Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisine Geçirgen Bağırsak Sendromu  hastalığı sebebiyle veda eden güzel oyuncu Neslihan Atagül geri döndü! Sağlık problemlerini atlatan ve Sefirin Kızı dizisini çok seven Neslihan Atagül veda ettiği setlere geri dönüyor! Özellikle rolleri gereği Uraz, Engin ve Neslihan kadrosu çok sevilse de Uraz’ın 2. başrol olmaktan canının bir hayli sıkkın olduğu ve Neslihan Atagül’ün vedasının ardından yeni bir  senaryoya giren Sefirin Kızı dizisinde yeniden senaryo değişiyor.

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül

Bu haber sonunda Tuğba Büyüküstün çok sevindi. Tuğba Büyüküstün diziye devam ediyor! Engin Akyürek ve senaristlerin çok yakın arkadaşı olması nedeniyle büyük emek verilen diziyi final yapmaktan kurtaran ve senaryoya dahil edinen güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine devam ediyor! Neslihan, Uraz ve Engin’li senaryo çok seven ve entrikalarla devam edilen dizide yeni aşk üçgeni arasında  Neslihan, Tuba ve Engin olacak. Bu sefer senaryo gereği arada kalan isim Engin Akyürek  karakteri ile Sancar  olacak!

Sabah saatleri ile beraber yakın arkadaşı Uraz Kaygılarlıoğlu ve eşi Kadir Doğulu ile görüşen  Neslihan Atagül çok sevdiği ve güzel ayrıldığı yapım şirketinin teklifini kabul ettiği öğrenildi! Neslihan Atagül,  Muğla’ ya yani  yeni set yerine giderek çekimlere katılacak. Hem Uraz ve Kadir isteklerini geri çeviremeyen Neslihan Atagül  yapım şirketinin teklifi kabul etti!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku