Neslihan Atagül Yeni Sezonda Yeniden Sefirin Kızı Dizisinde Olacak!

Neslihan Atagül Yeni Sezonda Yeniden Sefirin Kızı Dizisinde Olacak!

0

Neslihan Atagül Yeni Sezonda Yeniden Sefirin Kızı Dizisinde Olacak!

Sefirin kızı dizisi ile oyunculuğuna ün katan Neslihan Atagül için farklı bir iddia ortaya geldi. Bu dizi projesinin gerçek hayat hikâyesinden alınması durumunda hem hayranları Bu durumun çok mutlu
olacak hem de kendi kariyeri açısından Bir dönüm noktası haline gelecek.

Bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeni den dolayı sefirin kızı dizisinden şok bir karar ile ayrılarak izleyenlerini oldukça özenli Neslihan atagül’ün şimdilerde yeni bir dizi projesi için tekrar ayaklandı. Neslihan atagül’ün geçirmiş olduğu hastalık zamanında kendisini tekrardan toparladı ve büyük bir değişimin içerisine girdiği görüldü.

Star TV ekranlarında gündeme gelen sefirin kızı dizisinde nare ismini canlandıran ve yeteri kadar sevilen Neslihan atagül’ün diziden ayrılışı sonrasında final yapması ve akıbetinin kötü sonla bitmesi herkesi hüsrana uğrattı.

Ocak ayı içerisinde kendisine bağırsak sendromu rahatsızlığı söylenen ve bu nedenden dolayı verdiği hızlı kilolar ile dinlenme kararı alarak sefirin kızının dan ayrılma durumunda kalan Neslihan Atagül için şimdilerde yeni bir iddia ortaya geldi. Ünlü psikolog yazar Gülseren budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından gündeme gelen kral kaybederse dizisi için çekici oyuncu Neslihan Atagül ile teklif sunulduğu haberleri geldi.

Zile Neslihan atagül’ün yanında oyunculuk yapacak olan kişi yani Kenan karakterini canlandırması beklenen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ olduğu söylendi.Daha evvelde kral kaybederse dizisinde Kenan isimli karakter için İbrahim Çelikkol a teknik sunulmuştu fakat oyuncunun kısa bir zaman içerisinde bir zamanlar Çukurova dizisi ile anlaştığı gündeme geldi.

Hem doktor aynı zamanda yazar olan Gülseren budayıcıoğlu insanlara yazmış olduğu kral kaybedersekitabının gerçek hayat hikâyesinden uyarlandığı belirtildi. Kitap içerisinde bulunan karakterlerin en iyi şekilde insanlara yansıtılması istenirken buna en iyi yapacak olan kişilerin Neslihan Atagül ve Kıvanç Tatlıtuğ olduğu belirtildi. Henüz ekranlara yansımayan kral kaybederse dizisi insanlar tarafından merak ve sabır ile bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku