Neslihan Atagün Sevgilileri

Neslihan Atagün

0

Neslihan Atagün Sevgilileri ile ilgili birçok şey merak ediliyor. Ünlü oyuncunun rahatsızlanmasından sonra birçok kişi ünlü oyuncu ile ilgili birçok şeyi merak ediyor. Kadir Doğulu ile uzun süreden bu yana devam etmekte olan birlikteliği bulunan ünlü oyuncunun bundan önceki dönemlerde de birçok tanınmış sevgilisi olmuştu. Ünlü oyuncunun hayranlarının merak ettiği bu soruyu sizler için araştırdık.

Neslihan Atagün İlk Aşkı

Neslihan Atagün Sevgilileri

Başarılı oyuncunun ilk sevgilisi olarak bilinen kişi oldukça dikkat çekici bir isim. İsmini açıklamak istemeyen lisedeki sevgilisi son zamanlarda basına çarpıcı bir takım açıklamalarda bulunmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmişti. Neslihan Atagün Sevgilileri sıralamasında bilinen ilk sıradaki isim ünlü ismin babasını bile ünlü olmasının arkasından unuttuğunu ve bunun neticesinde babasının kahrından öldüğünü açıkladı. Çarpıcı açıklamaları yapan kişinin ismi bilinmese de kendisine ait bir fotoğrafı bulunuyor.

Neslihan Atagün Sevgilileri Arasında Öğretmeni Var mı?

Başarılı ismin eski fotoları karıştırıldığında öğretmenlerinden birisi ile de aşk yaşamış olma ihtimalinin olduğu da görülüyor. Uzun seneler öncesinden çekilmiş olan bu foto akıllara bu öğretmeniyle arasında bir şey olup olmadığını getiriyor. Fakat bu konuyla ilgili net bir şey söylemek mümkün değil Neslihan Atagün Sevgilileri arasında öğretmenini bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

Kadir Doğulu

Aşk hayatı çok hareketi olmayan isim son aşkı Kadir Doğulu ile evlendi. Uzun zamandan bu yana ciddi anlamda sağlık sorunları yaşamakta olan başarılı isim mutlu bir ailesinin bulunduğu biliniyor. Yaşamış olduğu sıkıntıların üstesinden gelmeyi başaran başarılı ismin ayrılmak durumunda kaldığı projesine de dönmesi gündemde. Başarılarıyla kendisinden sürekli olarak söz ettiren ünlü oyuncu sakin ve mutlu bir ailesinin bulunmasıyla da ön plana çıkıyor.

Neslihan Atagün Burak Özçivit İle Sevgili Oldu mu?

Neslihan Atagün Sevgilileri denilince akıllara Burak Özçivit geliyor. Bunun en büyük sebebi Kara Sevda isimli dizide ikilinin oldukça büyük bir performans ortaya koyması ve birçok kişinin bu ikiliyi bir birine yakıştırmasıydı. Fakat gerçek hayatta oldukça yakın iki arkadaş olan isimler hiçbir zaman sevgili olmadılar. Uzun zaman ikili ile ilgili haberler yapılsa da bu durum hiçbir zaman gerçeği yansıtmadı. İkilinin kendilerine ait birer dünyası tanışmadan önce de bulunuyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku