Netflix Platformunda Cinsel Taciz! Kendini Banyoya Kilitledi

0

Netflix Platformunda Cinsel Taciz! İnternette izlenen dizi ve film platformu Netflix ‘te ekranlara gelen Aşk 101 adlı projede oynamak amacıyla oyuncu ajansı ile anlaşmaya gelen oyuncu adayı Fetanet Ö., Ajansta görevli cast direktörü İbrâhim Y. ‘nin cinsel tacizine uğradı.

Aşk 101 dizisinin oyuncu adayı Fetanet Ö., Oyunculuk yapmak için cast ajansı ile görüşmeye geldi. Oyuncu adayı Fetanet Ö., Ajansta cast direktörü olarak görev yapan İbrahim Y. İle kendisine rol vermesi için görüşmeye gitti.

Cast direktörü İbrahim Y., Oyuncu adayı Fetanet Ö. İle iletişime geçerek dijital dizi ve film platformu olan Netflix ‘te yayınlanan Aşk 101 adlı projede havuz sahnesi çekilmesi gerektiğini ve kendisinin bu sahnede bikinili olarak boy göstermesini söyledi.

Genç oyuncu adayı Fetanet Ö., kaptığı role sevinerek dizinin çekimlerinin olduğu yere gitti fakat zamanında gelmediği için çekilen sahnede rol alamadı. Genç oyuncu adayı Fetanet Ö., yaşanan bu hadiseyi cast direktörü İbrahim Y. ‘ye anlattı ve İbrahim Y., Kendisine başka bir projede rol vereceğini ve bu rol için görüşmesi gerektiğini söyledi.

Netflix platformunda cinsel taciz

Gelen teklifi mutlulukla kabul eden genç oyuncu adayı cast direktörü İbrahim Y ile görüştükten sonra beraber alkol kullanıp İbrahim Y. ‘nin evinin yolunu tuttu. Cast direktörü İbrahim Y. Ve Fetanet Ö. Bir süre konuştuktan sonra İbrahim Y., Fetanet Ö. ‘ye temas etmeye başlayarak birlikte olmak istediğini belirtti. Genç oyuncu adayı Fetanet Ö., Cast direktörünün bu ahlaksız teklifini kabul etmeyerek evden çıkmaya kalkışınca İbrahim Y., Fetanet Ö. ‘nün evden gitmesine izin vermeyerek cinsel tacizde bulunmak üzere saldırdı.

Netflix platformunda cinsel taciz Fetanet Ö. Kendisine banyoya kilitledi

Netflix Platformunda Cinsel Taciz! Saldırıya uğradıktan sonra büyük panik yapan Fetanet Ö., Banyoya kaçıp kendisini kilitleyerek yakınlarını arayıp yardım istedi. Biraz zaman geçtikten sonra evden çıkan oyuncu adayı Fetanet Ö., İstanbul Cumhuriyet başsavcılığına müracaat ederek cinsel tacize uğradığından bahsetti. Yapılan şikayetten sonra polis ekipleri cast direktörü İbrahim Y. ‘yi göz altına almak için harekete geçti. Cast direktörü İbrahim Y. Verdiği ifadede iftiraya uğradığını ve hiç kimseye dokunmadığını belirtti.

Savcılık yürüttüğü soruşturmada oyuncu adayının elbiselerini incelemek üzere Adli Tıp merkezine ulaştırdı. İnceleme yapıldıktan sonra kıyafetlerde bulunan sperm numuneleri cast direktörü İbrahim Y. İle örtüştü. İfadesi alındıktan sonra adliyeye gönderilen İbrahim Y. Çıkarıldığı mahkeme sonrası tutuklanıp hapishaneye sevk edildi.

Birkaç hafta sonra hakim karşısında olacak

2 hafta tutuklandıktan sonra adli kontrol koşuluyla özgür kalan cast direktörü İbrahim Y., İçin savcılık ‘Kişiyi özgürlüğünden mahrum bırakmak’ ve ‘dolaylı cinsel taciz’ suçlarından 19.5 yıla varan hapis cezası düzenledi. Cast direktörü İbrahim Y. bir kaç gün sonra İstanbul Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

‘Dizide rol alacaksın ‘ diye kandırdı… Cinsel tacizde bulundu!

Netflix Platformunda Cinsel Taciz! Gelen son dakika haberine göre dizi sektörüne adım atmak için cast ajansına görüşmeye giden oyuncu adayı, ajansta görevli cast direktörü tarafından cinsel tacize maruz kaldı. Cast direktörü İbrahim Y. ‘nin işlediği suçun cezası netleşti.

Elimize ulaşan bir son dakika haberine göre; oyunculuk kariyerine adım atmak isteyen genç aday, başvurduğu cast ajansının cast direktörü tarafından tacize maruz kaldı. Tacizde bulunan cast direktörü İbrahim Y. İçin 19.5 yıla varan hapis cezası düzenlendi.

Netflix Platformunda Cinsel Taciz! Alınan bilgiye göre; Fetanet Ö. Adında bir genç kız oyunculuk kariyerine adım atmak için bir cast ajansına başvuru yaptı. Oyuncu adayı Fetanet Ö.  İle iletişime geçen cast direktörü İbrahim Y., Dijital dizi ve film platformu Netflix ‘te ekranlara gelen Aşk 101 adlı dizide kendisine rol vereceğini belirtti.

Genç oyuncu adayını evine çağırdı ve sonrasında cinsel saldırıda bulundu.

Genç oyuncu adayı Fetanet Ö., Dizinin çekimlerine geç kalınca Aşk 101 dizinde rol alamadı. Ama cast direktörü İbrahim Y., Kendisini arayıp başka bir projede rol vereceğini söyleyip genç kadını görüşmek için evine çağırdı. Bir süre sonra İbrahim Y. Oyuncu adayı Fetanet Ö. ‘ye cinsel tacizde bulundu.

Sperm örnekleri İbrahim Y. İle eşleşti

Netflix Platformunda Cinsel Taciz! Uğradığı saldırı sonrası çok korkan oyuncu adayı, cast direktörü İbrahim Y. ‘den şikayetçi oldu. Yapılan incelemeler sonrasında oyuncu adayı Fetanet Ö. ‘nün elbisesinde bulunan spermler cast direktörü İbrahim Y. İle örtüştü.

Cezaevine gitmesi bekleniyor

Netflix Platformunda Cinsel Taciz! Yargılandığı Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliğince tutuklu yargılanan cast direktörü İbrahim Y. ‘nin 19.5 yıla kadar cezalandırılması düşünülüyor.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku