Nevra Serezli Sihirli Annem İle İlgili Çarpıcı İtiraflarda Bulundu!

Nevra Serezli Sihirli Annem

0

Nevra Serezli Sihirli Annem dizisinde Dudu karakteriyle akıllarda kalan Nevra Serezli Sihirli Annem dizisi için 5-10 bölüm sonra yayından kalkar demiş, hiç de dediği gibi olmamış. 5 sene dizi ekranlara geldi. Arkasından Dudu Teyze diye hitap ediyorlarmış.

Usta oyuncu Nevra Serezli Hülya Koçyiğit’in sunmuş olduğu TRT 2’de yayınlanan programa konukluk yaptı. Nevra Serezli Sihirli Annem dizisi hakkındaki düşüncelerini belirtirken “5-10 bölüm sonra dizinin biteceğini düşündüm. 5 yıl dizi devam etti” diye açıkladı. Ayrıca rol vermiş oldu karakteri ile ilgili de çarpıcı itiraflarda bulundu.

Nevra Serezli Sihirli Annem itirafı!

Nevra Serezli Sihirli Annem

Bir çok tiyatroda, çok dizide rol almasına rağmen Dudu karakteri ile ön plana çıkmış olduğunu belirten Nevra Serezli bu rolü ilk başta oynamak istemediğini de dile getirdi. Role başladığında “5 – 10 bölüm sonra kalkar diye düşünmüştüm”. Nevra Serezli Sihirli Annem ile ilgili birçok itirafta bulundu.

“Sihirli Annem dizisinde hiç rol almak istemedim. Bu rolün hiç de bana göre olmadığını düşünüyordum. Neden kötü kadın oynuyordum. Kötülük yapan, büyüler yapan bir kadın bu dizi çok sürmez 5-10 bölüm sonra yayından kalkar diye düşündüm. Fakat hiç de düşündüğüm gibi olmadı. 5 sene oynadık hala da arkamdan beni çağırırken Dudu Teyze diye çağırıyorlar. Hala izleniyor olması bana mutluluk veriyor” diye açıkladı.

 “Ben aslında bir yerde rol alırken sahneye çıkıp sergilemeyi bittikten sonra ise alkış sesini duyunca mutlu oluyorum. Bazen bu alkış sesleri için yaşıyoruz. Çocukluk hayalim di oyuncu olmak. Başka hiçbir şeyde hayal kurmadım. İlkokuldan beri oyuncu olmayı istedim. Yeniden dünyaya gelsem başka bir meslek seçer miyim bilmiyorum” diye belirtti. “Yeni bir meslek seçecek olsam ne olurdu diye düşünüyorum Ancak yine oyunculuk olurdu.” Nevra Serezli Sihirli Annem itirafları

Nevra Serezli kimdir?

9 Ağustos 1944 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hem oyunculuk hem de seslendirme sanatçılığı yapmıştır. Tiyatro sanatçılığı ile adını duyurmuştur. Ayrıca tiyatro sanatçısı Metin Serezli’nin de eşidir. İlkokullara dayanan tiyatro çalışmaları bulunmaktadır. Amerika’da tiyatro eğitimi almıştır. Ayrıca öğrencilik zamanındayken çeşitli işlerde çalışarak kazanmış olduğu para ile tiyatro kurslarına kayıt yaptırmıştır. İlk yer aldığı sahne ise Cengiz Han’ın Bisikleti adlı tiyatro filmidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku