Nihat doğan’ın son hali şaşırttı

Nihat doğan'ın son hali şaşırttı

0 2.072

Nihat doğan’ın son hali şaşırttı

İÇERİK

Nihat Doğan, 5 Mayıs 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Henüz 11 yaşındayken maalesef babasını kaybetti. Ailesinin büyükleri tarafından Muş’a götürülmek istendi lakin gitmek istemediğinden İstanbul’da kaldı.

Müzik Kariyeri

Avcılar’da bulunan bir çay bahçesinde istek üzerine bir şarkı söylemesiyle birlikte orada bulunan fakat Almanya’da ikamet eden bir çiftin önerisiyle Almanya’ya taşındı. Bir sene orada kaldı fakat star olamayacağını düşünüp yeniden Türkiye’ye döndü.
Müzik kariyerine ilk olarak 1994 yılında Kırdın Kalbim’i adlı albümüyle başladı.

22 Ekim 2012 tarihinde ünlü sanatçı Nihat Doğan, Twitter hesabında İstanbul 1. Amatör Ligi 3. Grubunda yer alan Büyükderespor’un teknik direktörü olduğunu açıkladı.
Ancak Doğan, antrenör diplomasına sahip olmadığı için resmi olarak Büyükderespor kulübünün teknik direktörü değildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Sözleşmeli bir antrenöre sahip olan bir kulüpte, gerekirse bir yönetici veya antrenör kulübede olmasa bile takımın başında yer alabilecek.” kuralına dayanarak Nihat Doğan, yönetici kartıyla yeşil sahaya çıktı.

Survivor Macerası

2011 yıllarında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor programının Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katıldı ve 2. oldu.Bu yarışmayla birlikte popülerliğini daha da arttırdı.

2015 yılında ise Survivor All-Star yarışmasına katılacaktı lakin Özgecan Aslan hakkında Twitter’da “Sizler de mini eteği giyip de  soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı bu sapıklar tarafından tacize uğrayınca bu şekilde bas bas bağırmayacaksınız.” dedi ve halktan çok büyük tepki aldı.

Bunun üzerine de TV8‘in sahibi olan Acun Ilıcalı, sanatçı Nihat Doğan’ı Survivor All-Star 2015’den men ettiği şekilde iddialar ortaya atıldı ancak kendisi gitmedim diye söyledi.
Ayrıca Nihat Doğan, kendini muhafazakar taraflı bir demokrat olarak tanımlamaktadır.

Son Hali;

Ünlü sanatçı Nihat Doğan , Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bir süre yorumculuk yapmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.