EDHO Dizisinin Hızırı Oktay Kaynarcanın Yıllar Önce Oynadığı Reklam Filmi Sizleri Çok Şaşırtacak!

EDHO Dizisinin Hızırı Oktay Kaynarcanın Yıllar Önce Oynadığı Reklam Filmi Sizleri Çok Şaşırtacak!

0 266

EDHO Dizisinin Hızırı Oktay Kaynarcanın Yıllar Önce Oynadığı Reklam Filmi Sizleri Çok Şaşırtacak!

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden tanıdığımız Oktay Kaynarca’nın yıllar önce oynadığı reklam filmine çok şaşıracaksınız. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca Kurtlar Vadisi dizisi ile büyük bir yükseliş yaşadı. Çakır rolüyle herkesi kendine bağlayan Oktay Kaynarca, dizinin dizinin 45. Bölümünde ölünce herkesi yasa boğdu. Bazı kişiler komik bir şekilde Oktay Kaynarca’nın gerçekten öldüğünü düşünerek vefat mesajları yolladı. Hayranları Süleyman Çakır rolü için sahte cenaze törenleri dahi düzenledi.

Oktay Kaynarca Hızır Rolüyle Büyük İlgi Topluyor

İlk bölümü 8 Eylül 2015 yılında yayınlanan Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli rolünü canlandıran Oktay Kaynarca, izleyiciler tarafından çok beğeniliyor. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisi her hafta istikrarlı bir şekilde reyting rekorları kırmayı başarıyor.

1990’lı Yıllarda Oktay Kaynarca…

Ünlülerin geçmişi magazin dünyasında son zamanlarda bir hayli popüler. Bunlardan birisi de Oktay Kaynarca’nın 1990’lı yıllarda oynadığı reklam filmi. Çokça hayranı bulunan ve sevilen oyuncunun 1990’lı yıllarda oynadığı reklam filminde ki mimikleri çok şaşırtıcı. Şuan ki halinden çok farklı görünen Oktay Kaynarca, oynadığı telefon reklamında şu sözlere yer veriyor; 

“Birazdan size bir telefon numarası vereceğim, telefon edip telefon sahibi olacaksınız”

Oktay Kaynarca Kimdir?

Oktay Kaynarca 1965 doğumludur. Kurtlar Vadisi dizisi ile büyük bir yükseliş yaşadı. Çakır rolüyle herkesi kendine bağlayan Oktay Kaynarca, hayranları tarafından çok sevildi. Malatya’da doğan Oktay Kaynarca’nın annesi Elazığ’lı, babası ise Malatyalıdır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünden mezunudur. İlk kez 1989 yılında Gençler adlı diziyle ekran karşısına çıkmıştır. 1994 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivalinde, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.