Çukur dizisinin sevilen karakteri Öner Erkan yeni imajıyla ortaya çıktı! Aynı zamanda müjdeli haberi verdi.

Çukur dizisinin sevilen karakteri Öner Erkan yeni imajıyla ortaya çıktı! Aynı zamanda müjdeli haberi verdi.

0

Çukur dizisinin sevilen karakteri Öner Erkan yeni imajıyla ortaya çıktı! Aynı zamanda müjdeli haberi verdi.

Çukur dizisinde Selim karakteri ile ekranlar karşısına çıkan başarılı oyuncu Öner Erkan, Çukur’un 131. bölümünden sonra diziye ölerek veda etmişti. Fakat herkesin akıllarında Selim karakteri ile iz bırakmayı başardı. Öner Erkan 131 bölüm boyunca reyting rekorları kıran Çukur dizisinde çok başarılı performans sergileyerek Çukur hayranları tarafından göz doldurmayı başardı.

Çukur dizisine 131 bölüm Selim karakterine hayat vererek, seyircilerin karşısına çıkan başarılı isim Öner Erkan, diziye veda ettikten sonra bir süre çekimlere ara verdi. Daha sonrasında Ünsallar adlı dizi çekimlerinde yer almaya başlamıştı. Proje çekimlerinin sona erdiğini belirten Öner Erkan dizinin 2022 senesinde seyircinin karşısına çıkacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Etilerde görüntülere takılan Öner Erkan, farklı imajı ile de dikkatleri üzerine toplamayı başardı. 131 bölümlük Çukur dizisinden sonra saçlarını daha da kısa hale getiren ve İmajını değiştiren başarılı oyuncu Öner Erkan, aynı zamanda sakal da bıraktı. Yeni imajı ile beraber dikkatleri üzerine çeken Öner Erkan, her güzel şeyin maalesef ki bir sonu olacağı gibi Çukurunda final yaptığını ve artık geride kaldığını ifade etti.

Yeni projesi ise izleyiciler tarafından merak edilen başarılı oyuncu çok farklı bir senaryo ve İmaj ile hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda tiyatro provalarına da yer aldığını belirten Öner Erkan, proje tarihi yaklaşınca tekrardan duyururuz. Bu daha farklı bir oyun “evlilikten sahneler” ismi şeklinde açıklamalarını sürdürdü.

Motosiklet kullanmaya devam ederek İstanbul’un yoğun trafiğine çözüm bulan başarılı oyuncu Öner Erkan tatilini ise bitirdiğini ifade etti. Başarılı oyuncu ekim ayı itibariyle başlayacak olan tiyatro oyunu için ise yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Şimdilik ise herhangi bir dizi projesinde yer almayacağını belirtti. Bir Başkadır isimli dizide yer alan başarılı oyuncu Öner Erkan dizinin ikinci sezonunda çekilmeyeceğini açıklamasına ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku