Ünlü Oyuncu Fatma Girik’in son hali şaşırttı

Ünlü Oyuncu Fatma Girik'in son hali şaşırttı

0

Ünlü Oyuncu Fatma Girik’in son hali şaşırttı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdürmeye devam eden 78 yaşındaki ünlü sanatçı Fatma Girik, geçirdiği kalça protezi ve beyin ameliyatları sonrasında sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Türk sinemasının usta isimlerinden olan Fatma Girik, Posta gazetesi yazarı Alev Gürsoy Cimin’e konuştu.

Sevenleriniz sizi çok fazla merak ediyor. Sağlık durumunuz iyi mi? sorusuna, pek iyi değilim. Kendimi eskisi kadar iyi hissedemiyorum. Bacaklarım çok kötü durumda, birinin yardımı olmadan da yürüyemiyorum. Oynak bir tansiyonum var. Bir de zaten önceden beyin ameliyatı olmuştum, kafamda da shunt (hidrosefali hastalığında kullanılıyor) takılı. Ameliyat olmasaydım muhtemelen kör olacaktım.

Sağlığın gittikten sonra hayatın bir anlamının olmadığını söyleyen ünlü oyuncu, Çok güzel bir hayat yaşadım. Dilerim, herkesin hayatı benim gibi olsun. Şeklinde açıklamalarına devam etti. Yaşının epeyce ilerlediğini, Bisiklete binme ve sek sek oynama çağının geçtiğini ama yine de insanın kendini iyi hissetmek istediğini üzücü bir şekilde ekledi.

Pandemi sürecinden nasıl etkilendiniz? Sorusuna, Her ölenle ben de ölüyorum diyerek, her yakınını kaybedenle ben de üzülüyorum şeklinde bir açıklama yaptı.

Aşıya güvenebiliyor musunuz? ve, Türkiye’ye geldiğinde aşı olur musunuz? Sorusuna, Koşa koşa hemen olurum cevabını veren ünlü oyuncu, Aşı üzerinden muhalefet ya da milliyetçilik yapılmayacağını, ve hemen gelsin, hemen şimdi vurulacağını söyleyerek, Sağlığın her şeyden önemli olduğunu vurguladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku