Ozan Bu Sefer Haddini Aştı ve Tokadı Yedi! – Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm

Ozan Bu Sefer Haddini Aştı ve Tokadı Yedi!
0

Aşk Mantık İntikam dizisinin sevilen karakterlerinden Ozan, yayınlanan fragmanda Esra ile atışmaya başladı. Bu atışma ise bir tokat ile bitti. Beşinci bölüm fragmanı verilen dizi de Ozan’ın Esra’ya “Neydi o maçtaki halleriniz. Gözümün önünde birbirinize kur yapmalar, flörtleşmeler, gülüşmeler sen baya baya kırıştırıyorsun o adamla” demesi üzerine Esra tokadı indirdi. Sosyal medyada en çok konuşulan sahneler arasına giren bu konuşmaya kullanıcılar “o tokadı hak etti”, “Esra keşke daha hızlı vursaydın” gibi yorumlar yapmaya başladı.

Esra ve Çınar’ın birbirine yakın olması Ozan’ı kıskançlık krizlerine soktu. Bu yaşananların üzerine Ozan birde hiç düşünmeden Esra’ya yalan söyleyerek hayatımda birisi var dedi. Şimdi ise Esra’nın hayatında biri olmasın diye uğraşıp duruyor. Fakat Çınar, Esra’dan hoşlandığını Ozan’a söyledi gerekirse onun için istifa bile edeceğini de ekliyor. İki yakın arkadaş arasında bir iç savaş mı çıkacak yoksa Esra buna son mu verecek izleyip öğreneceğiz.

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Çınar ve Esra bir ekip olarak sokaklara düştü. Acıktıklarında ise soluğu Esra’nın annesinin lokantasında aldılar. Bu güzel lezzetleri tanıtmak için uygulamaya dahil etmeleri gerektiğini söyleyen Çınar bir şekilde Esra’nın annesinin dükkanını uygulamaya kazandırdı. Müşteriler ise lokantaya akın akın gitmeye başladı. Bunu hazmedemeyen Zümrüt ise bir adama para vererek buradan yemek yediğini ve zehirlendiği söylemesini istedi.

Bir taraftan da Çınar Esra’dan hoşlanmaya başladı sürekli onun yanına geliyor, onunla gülüyor ve eğleniyordu. Ozan ise sadece pencere arkalarından kıskanmakla yetiniyor. Fakat tüm bunlardan daha önemli bir sorun vardı. Zehirlenme haberi sonrası Esra’nın annesinin dükkanı mühürlendi ve şirketteki herkes bunu öğrendi. Lokantanın Esra’nın ailesinin olduğunu bilmeyen çalışanlar Esra’yı suçlu buldu. Esra’nın başı büyük derde girecek gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku