Emeklilere Özel Kampanya! 5 Bin TL Anında Hesabınızda

Emeklilere Özel Kampanya! 5 Bin TL Anında Hesabınızda

0

Emeklilere Özel  Kampanya! 5 Bin TL Anında Hesabınızda

Halkbank’tan milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek kampanya. Faiz oranını düşürüp, aylık ödemeyi azaltan Halkbank vatandaşların nakit ihtiyaçlarını gidermek istiyor. Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara yardımı olacak kampanya için aylık 200 TL ödeyerek krediye sahip olabilirsiniz.

Peki şuan kampanya kredisi için düşük faiz faiz sunan bankadan krediyi almanın şartları neler ?

Halkbank’tan milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek kampanya! aylık 200 TL ödeyerek bu krediye sahip olabilirsiniz. Peki bu kredinin şartları neler ? Bankadan krediyi almak için; evrak veya gelir belgesi teslim etmeye gerek yok.  Kampanya’ya banka şubelerine dahi gitmeden ulaşmak mümkün. Online başvuru seçeneklerini değerlendirerek krediye başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu işlemleri yaparak sadece dakikalar içinde paranızın hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

Krediyi almak için emekli maaşını Halkbank üzerinden almak veya Halkbank’tan almaya taahhüt etmek gerekmektedir. Bu krediye başvuru yaparak 5 bin TL’ye kadar olan kredinizi alıp nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre kredi, 36 ay vade seçenekleri ile aylık faiz oranının 1,60 olduğu belirtildi. Bu koşulları sağlayıp, kredi almak isteyen emekliler 5 bin TL’ye kadar kredilerini alıp ihtiyaçlarını giderebilirler.

Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Emekliler için Halkbank tarafından yapılan mini kampanya’ya banka şubelerinden katılabilirsiniz. Banka şubelerine gitmeden kredilerini almak isteyen vatandaşlar internet bankacılığı üzerinden işlemleri gerçekleştirip kredilerini alabilirler. Kredi başvurularını SMS üzerinden’de yapabilir ve kredinizi hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku