Özgü Namal Son Hali Yürekleri Dağladı!

Özgü Namal Son Hali

0

Özgü Namal son hali ; Uzun süre önce eşini kaybeden ve sinema dünyasına bir daha geri dönmeyen başarılı oyuncu görüntülendi. Eski dizilerde ve sinema filmlerinde güzelliği ile ön plana çıkan başarılı oyuncu yıllardır kameraların karşısına çıkmıyordu. Daha öncesinden sinema hayatına son verdiğini belirten Özgü Namal çok mutlu bir evlilik yürütüyordu. Başarılı ismin hayatına bir anda nazar değdi ve her şey alt üst oldu.

 

Önce Sinemayı Bıraktı

Özgü Namal evlenmesiyle birlikte ilk olarak sinema hayatına son verdiğini duyurdu. Birçok başarılı projede başrol olarak karşımıza çıkan Namal bir anda sinemaya ara vermesiyle birlikte hayranları ciddi anlamda üzüldü. Daha sonra bir şok da eşini kaybetmesiyle yaşayan Namal uzun süre toparlanamadı. Ahmet Serdar Oral ile dillere destan bir şekilde evlenen ve hayatında ciddi kararlar alan başarılı oyuncu için her şey oldukça yolundaydı. 2020 yılında eşinin vefat etmesiyle birlikte her şey kendisi için çok değişti.

Özgü Namal Son Hali

2014 yılında evlendiği eşinin bir anda kalp krizi geçirmesiyle birlikte başta kendisi olmak üzere herkes şok oldu. Kendisinden ve çocuklarından uzun süre haber alınamadı. Köy hayatına adapte olarak kendisine ve çocuklarına farlı bir yaşam hazırlayan Özgü Namal hayranları tarafından sürekli olarak merak edildi. Sadece TV ve basın yayın organlarından değil sosyal medya hesaplarından bile en ufak bir mesaj atmaması hayranlarının merakını artırdı. Özgü Namal son hali yürek burktu!

Setlere Geri Dönecek mi?

Özgü Namal için en fazla sorulan soruların başında setlere geri dönüp dönmeyeceği bulunuyor. Oynadığı dizi ve filmlerle milyonları ekranlara kilitleyen başarılı oyuncunun bir ara yeni bir proje için hazırlık yaptığı belirtilmişti. Fakat daha sonradan yapılan araştırmalarda böyle bir durumun mümkün olmadığı söylendi.

Özgü Namal son hali

Namal’ın kesinlikle bir daha setlere dönmeyeceği ve gözlerden uzak bir şekilde çocuklarını büyütmek istediği belirtildi. Özgü Namal son hali ile sevenlerini şaşırttı.

Yaklaşık olarak 2 sen geçmesine rağmen Namal asla eşini unutmadı. Eski hatıralarını andırdığı için eşinin vefat ettiği eve bir daha adım atmadı. Kendi halinde bir hayat kuran ve çocuklarının eğitimiyle ilgilenen başarı oyuncu ile ilgili en azından bir fotoğraf karesi görmek isteyen milyonlarca hayranı bulunuyor. Kendisinden habersiz haberciler tarafından çekilmiş bi kaç kare fotoğrafı bulunuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku