Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje İle Ekranlara Gelecek 

Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje

0

Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje İle Ekranlara Gelecek ; Şevkat Yerimdar bir zamanlar çok sevilen dizilerinden biriydi ve çok hayranları vardı. Maço ama pamuk gibi kalbi sebebi ile karakter çok sevildi. Şevkat Yerimdar’ın bu kadar çok sevilmesinden dolayı da Özgürcan Çevik çok büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje

Şimdilerde ise Özgürcan Çevik çok farklı ama çok güzel bir proje ile ekranlara gelecek. 2017 senesinde yayınlanmaya başlamış olan Şevkat Yerimdar, 2018 senesinin mart ayında kırk dördüncü bölüm ile final yapmıştı.

Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje

Bülent İşbilen’in yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu ise Erol Hızarcı’ya ait olan dizide Başak Parlak ve Özgürcan Çevik başrollerinde oynuyordu. Dizinin başkarakteri olan Şevkat Yerimdar izleyicilerin gönlüne taht kurmuş maço Türk erkeği idi. Koyu Beşiktaşlı, çok öfkeli ama aynı zamanda bir o kadar da yardımsever ve cömert bir karakterdi. Özgürcan Çevik de bu karakteri oldukça güzel bir şekilde canlandırmıştı.

Özgürcan Çevik’in Yeni Projesi

Herkesin Şevkat Yerimdar olarak tanıdığı Özgürcan Çevik şimdilerde çok farklı ve değişik bir proje ile ekranlara gelecek. Ünlü oyuncu, Star Tv’de dört yıl önce yayınlanmış olan ve izleyici tarafından çok sevilen Çember dizisinin yeniden çekilmesi ile ekranlara gelecek. Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje ile geliyor.

Çember dizisi yayınlanmaya başladığı zamandan bitene kadar çok büyük bir ilgi görmüştü. Farklı konusu ve etkileyici kadrosundan dolayı çok beğenilmişti. Dizi, farklı ve çözülmemiş olan dosyaları aydınlatması için kurulmuş olan özel ekibi anlatıyordu.

Yeni Projede Özgürcan Çevik’in Beraber Rol Aldığı Kişiler Kim Olacak

ANS Productions yapımcılığını üstlenmiş olduğu dizi yeniden çekilmeye başlanacak. Fakat bu sefer farklı oyuncular ile yeniden Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Özgürcan Çevik Farklı Bir Proje ile gündemde.

Özgürcan Çevik’in yanında Tuvana Türkay rol alacak. Diğer oyuncuların kim olacağı ise henüz açıklanmadı. Oyuncunun hayranları bu haberle birlikte sabırsızlıkla yayın tarihini beklemeye başladılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku