Fenerbahçe Paribu İle ‘Fenerbahçe token’ İçin anlaşma yaptı

Sarı kanaryalar kripto para platformu olan Paribu ile ‘Fenerbahçe Token’ için anlaşma yaptı.

0 63

Fenerbahçe Paribu ile ‘Fenerbahçe token’ için anlaşma yaptı

Sarı kanaryalar kripto para platformu olan Paribu ile ‘Fenerbahçe Token’ için anlaşma yaptı. Fenerbahçe kulübünün yaptığı açıklamada şunlar vardı: Biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak kripto para platformu olan Paribu ile beraber çalışıyoruz.

“Kripto para platformu Paribu ile beraber çalışmamız çerçevesinde, biricik takımımız Fenerbahçenin en büyük güç kaynağı olan taraftarımıza taraftar token olarak adlandırılan kripto paralara sahip olma imkanı verilecektir. Kulübümüzün attığı bu yeni adım ile taraftarımızın kulüple olan etkileşimi daha fazla olacak ve taraftarımız ile iletişimimiz artacaktır. Fenerbahçe tokenlerinin satışa sunulmasından sonra Paribu üzerinden yedi yirmi dört alınabilir.

Fenerbahçe nereye giderse taraftar arkasından gider “ diyen fanlarımız; yapılacak taraftar oylamalarına, Kadıköy Şükrü Saracoğlu’ nda yapılacak özel faaliyetlere, Fenerbahçe ile ve takım oyuncuları ile yapılacak buluşmalara dahil olarak kulübümüz ile alakalı bilindik adımlar ile söz sahibi olma fırsatı sunulacaktır. Fenerbahçe token ‘i olan taraftarlarımız, dijital platformdan gerçek hayata giden deneyimlere bulunmaz bir heyecan paylaşacaklar, daima Fenerbahçe’ nin yanında olma fırsatı yakalayacaklar.

Fenerbahçe taraftarının kuvveti ile var olduğu her yerde farkını ortaya çıkaran, rekorlara imza atan kulübümüz; yeni dünyanın hareketlerinden biri olarak dünya çapında ve Türkiye ‘de bütün ilgiyi üzerine çeken kripto para platformunda da farkını gösterecek. Daima her fırsatta “ dünüm ve bugünüm Fenerbahçe” lafının tam karşılığı olan yüce fanlarımız, Fenerbahçe’ nin dün ve bugünlerine büyük ölçüde kıymetli olan bu adımda da Fenerbahçe ‘nin yanında bulunacaklar. Ortaklığımıza yönelik basın toplantısı, 9 Ağustos 2021 ‘de Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’ nde hazırlanacaktır.

Biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak kripto para platformu olan Paribu ile beraber çalışıyoruz. “Kripto para platformu Paribu ile beraber çalışmamız çerçevesinde, biricik takımımız Fenerbahçenin en büyük güç kaynağı olan taraftarımıza taraftar token olarak adlandırılan kripto paralara sahip olma imkanı verilecektir.

Kulübümüzün attığı bu yeni adım ile taraftarımızın kulüple olan etkileşimi daha fazla olacak ve taraftarımız ile iletişimimiz artacaktır. Fenerbahçe tokenlerinin satışa sunulmasından sonra Paribu üzerinden yedi yirmi dört alınabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.